Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő hölgynek milyen zsíréget...

Kezdő hölgynek milyen zsírégető készítményt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Feleségem most kezd el otthoni edzéseket végezni. Főleg kézi súlyzókkal dolgozik, illetve láb-fenék-csípő formáló gyakorlatokat hajt végre. Plusz elliptikus trénert használ még.

Nem molett testalkatú, csak itt-ott van némi feleslege, illetve karban szeretné tartani magát. (26/165/64)


L-karnitin, vagy valami hasonló készítményre gondoltam, ami a fogyásban, zsírégetésben segíteni tudna neki!


Köszöntem & Üdv!



2015. ápr. 4. 06:43
 1/5 anonim ***** válasza:

L-karnitin az mehetne edzés előtt fél órával kb 2g.

Viszont tévhitben vagytok, ha azt gondoljátok, hogy van helyi zsírégetés. Nem onnan fogysz amire edzel. Az izmok fölötti zsír nincs kapcsolatban az alatta lévő izmokkal, nem onnan fog mozgósítani zsírt az energiához. Mindenkinél genetikailag meghatározott, hogy ki, honnan, milyen ütemben fogy. Nem csak lábra kellene edzeni, hanem teljes testre.

2015. ápr. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Egy viszonylag normálisan belőtt étrend sem árt.
2015. ápr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt már le sem merem írni, mert akkor sértődés van, hogy az teljesen rendben van eleve.:)
2015. ápr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszöntem a válaszokat! Tisztában voltunk vele, hogy helyi zsírégetés, mint olyan nem létezik. Én már egy jó 2 éve rendszeresen edzem, valamennyi tapasztalatom azért van. Mindenképp edzünk teljes testre! Köszöntem a hozzászólásokat!
2015. ápr. 5. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor okés. Sok sikert!:)
2015. ápr. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!