Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a maszek...

Mi a véleményetek a maszek gyári fehérjéről?

Figyelt kérdés
kondis ismerősöm, már több mint 10 éve eddz, kérdezte tegnap, hogy kell-e gyári izesitetlen tejsavó fehérje, mert 2000/kilóba tud nekem ha kell. mi a véleményetek erről? mennyire megbizható? azt mondta hogy hollandiábol hozza, de ismerem az embert, nem hiszem hogy át akarna verni, viszont nem értek az ilyen "nem bevizsgált" cuccokhoz. szerintetek?

2015. ápr. 5. 13:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, ha nincs gond szerintem szedheted. Kétlem, hogy disznótápot akar eladni.
2015. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
továbbá nem tudom, hogy mi számit jó minőségünek, vagy miből tudom meg, hogy az-e. azt mondta hogy 85%os fehérje tartalom, ennyi. de mondani bármit lehet
2015. ápr. 5. 14:05
 3/20 anonim ***** válasza:

Én nem szednék be semmi ilyet.

Bármi lehet benne. Jobb esetben veszel sima tejport. Egyébként meg minden szart kaphatsz. Marhatápot meg ilyen szarokat is.

2015. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de én is ismerem, és apámnak is régi ismerőse, ezért nem hinném hogy "nem fehérjét" veszek, továbbá egyik barátom is tőle veszi, és semmi baja, nem lehet ez valahogy kivizsgálni, megállapitani hogy jó minőségű?
2015. ápr. 5. 14:15
 5/20 BlodDrunk ***** válasza:

Lehet nem lesz tőle bajod,de hasznod se.

Szerinted ha valóban lehetne bárhol is kapni értelmes proteint 2000ft/kg ki venné meg boltban 2x drágábban?

2015. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
De ki lehet biztosan. Vagy elküldöd Monteznek postán. XD (poén volt)
2015. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

2x?

1 kiló fehérje majdnem 6.000. forint.

2015. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát már nem azért, de mindenhol a marketinget fizeted, nem a terméket. a Coca-Cola se azért annyi, a csomagolás előállitása drágább mint maga az üditő.
2015. ápr. 5. 14:23
 9/20 anonim ***** válasza:

Nálunk még olcsó a kóla.

Ahol rájöttek hogy milyen káros ott nem ennyiért adják.

2015. ápr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
olcsó, persze, de a valódi értéke semmi. a viz többet ér, ehhez képest jóval drágább.
2015. ápr. 5. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!