Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a maszek...

Mi a véleményetek a maszek gyári fehérjéről?

Figyelt kérdés
kondis ismerősöm, már több mint 10 éve eddz, kérdezte tegnap, hogy kell-e gyári izesitetlen tejsavó fehérje, mert 2000/kilóba tud nekem ha kell. mi a véleményetek erről? mennyire megbizható? azt mondta hogy hollandiábol hozza, de ismerem az embert, nem hiszem hogy át akarna verni, viszont nem értek az ilyen "nem bevizsgált" cuccokhoz. szerintetek?

2015. ápr. 5. 13:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem káros, csak nem literszámra kell inni. Havi 1-2 pohártól nem lesz bajod, szerintem ennyi megengedhető. Egyébként meg a halkonzerv árát vágták fel az égbe a szemetek, nem is olyan régen. Pedig kiváló fehérjeforrás. Sehol nincs ilyen drágaság, meg kapzsiság, mint itt. Ez van.
2015. ápr. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
ne offoljunk légyszi! a kérdésre kérek válaszokat!
2015. ápr. 5. 14:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Visszatérve én megmutatnám egy olyannak aki szintén ért hozzá. Bevizsgáltatni nem sok értelme van, mert valószínűleg kifizetnéd rá a gatyád. Ha meg nem vagy hazárdjátékos, akkor ne kockáztass, maradj a boltinál.
2015. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szücs és társa cégtől is lehet 80% tejsavót venni, csak minimum 200 kg-ot kell rendelni. Lehet olcsón venni, de hogy ki mit árul és mivel üti fel, az jó kérdés...
2015. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért alapanyag sincs, szóval szerintem ennek nagy része vagy jelentős része tejcukor lesz. Azaz nem tiszta tejsavóprotein csak savópor. Nem ugyanaz, mivel a savóból még ki kell szűrni a tejcukrot (persze pici marad benne), és utána porlasztva szárítják. De ha az édes (tejcukros) még folyékony savót szárítják, akkor abban benne marad a tejcukor. Ez jóval olcsóbb és általában cukrászati üzemek veszik meg. Szóval én nem bíznék az olcsó porokban ezt akartam írni.
2015. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
A cukros szaroktól meg óvakodj. Inkább vegyél rendes fehérjét, ez meg maradjon meg a kopasz gengsztereknek.
2015. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ja, a bevizsgálás az kb 100 ezer ft, pl a Wessling laborban.
2015. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Át akar baszni édestejsavó porral.(nagy része tejcukor)
2015. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem innen: [link] 5 eve kerult 10kg 25ezerbe. Izesitetlen, abszolut nem cukros. Mivel biokemia laborban dolgoztam az egyetemen, a feherjetartalmat is meg tudtam merni es a hibahataron bellul megfelelo volt. Sajnos mar nem Magyarorszagon vagyok, mert akkor onnan rendelnem tovabbra is.
2015. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A tejpor.hu cég rendben van, nem ezekről volt szó.
2015. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!