Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testzsír tartható fent?

Milyen testzsír tartható fent?

Figyelt kérdés

Üdv

Tudnátok mutatni egy képet, hogy egy szigorúan mezo testalkatú ember közepes izomtömeggel milyen szárazságot, kicsi testzsír % tud fenntartani a mindennapokban ?



2015. ápr. 6. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mezo, közepes izomzattal? 12-15% között szerintem tartható. Ilyesmi szerintem:

[link]


De ha idetéved egy okosabb: Endo, egy kis mezo beütéssel meddig tud lemenni izomvesztés nélkül? 7 hónapja több mint 40%os testzsírom volt 170cm/105kg, jelenleg olyan 18-20 körül van 74 kilósan, olyan 13-15 körül szeretnék lemenni, ha lassan tömegelek, napi 200-300 kcal plusszal, tarthatom a szálkásságom? Mind1 milyen lassan jön a tömeg. Elnézést hogy kérdeztem, gondoltam ezért nem nyitok új kérdést, úgy is témába vág.

2015. ápr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első! Mindig a tükröt nézd, ha úgy látod fedettebb vagy, akkor vegyél vissza a chból vagy alapozz fehérje+zsír+zöldség bevitelre.
2015. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

10% az a testzsir aminel a legtobb embernel meg nem jelentkeznek a tul alacsony testzsir egeszsegugyi tunetei.

Ez viszonylag szalkas itt mar van egy szép kockás hasad. Mondjuk ezt úgy hogy akkor nem növelsz tömeget. Csak tartod ezt.

Mellette egy jo edzesterv amibe nincs tul sok volumen hogy tudj regeneralodni. Mondjuk heti 3-4 nap. Es aerob mehet pihenonapokon hogy tobbet ehess.

2015. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!