Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítsak vagy tömegeljek...

Szálkásítsak vagy tömegeljek tovább?

Figyelt kérdés

Alapvetően tömegelek, 180 cm és 70 kiló voltam amikor rendszeresen edzettem. Most volt egy kis kihagyásom, 2 hónap alatt feljött rám 7,5 kiló.

Lett egy kis tokám, meg a hasamon kicsit több lett a felesleg, de még így is átlagos testalkatú vagyok.

Szerintetek kedzjek el szálkásítani (persze diétával, aerob edzéssel stb.) Vagy tömegeljek tovább és súlyzós edzés után menjek vissza még kardiózni?

Ti mit tennétek hogy lepattanjon ez a pár kiló?


2015. ápr. 6. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mutass képet, úgy könnyebb megítélni.
2015. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, képet nemtudok mutatni, de nincs nagy feleslegről szó,éppen hogy látszik, viszont engem ez is zavar
2015. ápr. 6. 15:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezni. Egy moderált tömegeléssel tovább lehetne menni, de mondom, ezt neked kell érezni.
2015. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor szálkásíts. De ha kevés még az izom és nincs sok zsír, akkor én tömegelnék.
2015. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!