Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érdemesebb lábazni, ha...

Hogy érdemesebb lábazni, ha minél nagyobb izomtömeget szeretnénk felszedni?

Figyelt kérdés
az a kérdés, hogy piramisba menjek fel, és inkább nagy súlyokkal kevesebb ismétlés szám, vagy forditva, tehát közepes súly, de több ismétlés? (jelenleg ugy csinálom hogy 60kg-val 12, 80kg-val 10, 90kg-val 8 100kg-val 8 110kg-val 6 és 120kg-val amennyi megy, általában 4fölött)

2015. ápr. 7. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Heti 3x 5x5 sorozat a legjobb ilyen fejlettsegi szinten. Ez meg par honapig mukodne neked.

Ha a labad akarod novelni inkabb eroemelo programok utan nezelodj.

Mint pl a Smolov egy guggolásra épülő program. De jok a Madcow, texas method is. Rengeteg program van

2015. ápr. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én eddig azt olvastam mindenhol hogy egy izmot heti 1x edzek, és igy is 3-4 napig van izomlázam. guggolok, lábtolózok, combfeszitőzök meg kitörésezek egy lábnapon. heti 3 nem lenne sok?
2015. ápr. 8. 01:01
 3/7 A kérdező kommentje:
- alapvetően nem rég óta edzem a lábam, jelenleg 170 centi és 75 kiló vagyok.
2015. ápr. 8. 01:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Én eléggé felhoztam a lábam, heti egyszer lábazok, de akkor keményen. Piramisban felmegyek nagy súlyra, amibe már csak 5-6 megy. Abba is guggolok pár sorozatot, majd kicsit visszaveszem és kisebb súlyba megy még 3-4 sorozat 10-12-es ismétlésszámos. Aztán jön a lábtológép, és utána a combhajlító-feszítő (ezzek szuperszettben), majd a vádli kétféle gépen. Aztán egy hét pihi, illetve nem annyira, mert hétvége az mindig foci, de az más terhelés.
2015. ápr. 8. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Én a Smolovot nem ajánlom. Koksz nélkül szétküldi a térdedet.
2015. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy most van szerintem jó, bár hogy kicsit "megfűszerezd" én felmennék 60kg-al 18-ra vagy lejjebb venném a súlyt. Nekem így jött be jobban, hogy 20-as ismétlésszámról indulok és lemegyek 6-8ig. 8 alá ha nem erőt akarsz növelni nem sok értelme van lemenni.
2015. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Ez elég egyéni amúgy. Nekem akkor ugrott meg tömegben is a lábam amikor elkezdtem CFezni. Igaz ez elég változatos, kb minden nap van valami lábra, viszont sose bombázzuk szét olyan szinten, mint egy konditeremben. Ki kell próbálni pár dolgot aztán megnézni, hogy mire reagál legjobban az izomcsoport. Ízületre kell nagyon figyelni, mert a térdet nem egyszerű helyrehozni.
2015. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!