Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Carnivor mass vagy jimno?...

Kurimuri12 kérdése:

Carnivor mass vagy jimno? Melyik jobb tomegnovelo ha nem zsiros akarok lenni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden marhafehérjés cucc (tudom, hogy ez tömegnövelő, de marhafehérje van benne) tulajdonképpen hidrolizált kollagén. Nem húsból késül, hanem leeső cafatokból, hulladékból, porcokból, nyesedékből. Ezt hidrolizálják és veszel egy doboz zselatint jó drágán. Izomnöveléshez nem a legjobb, de a bőrnek, ízületeknek jót tesz.:)


A jumbot sem erőltetném, ha ezt akartad írni. Vegyél külön proteint és ahhoz tegyél 40-50 g gyors ch-t edzés után.

Nem egy tákiegen múlik hogy zsírosodsz-e, hanem a napi össz kalória bevitelen.

2015. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi az a ch? Igen jumbora gondoltam :) carnivort istenittik
2015. ápr. 8. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Ch: szénhidrát. Carbohydrate.

De ha ezzel sem vagy tisztában, akkor bajok vannak és olvasnod kell: google-ba: sárga kapszula pdf. Olvasd el.

Mindent istenítenek, mindegyik tömegnövelőre találsz rajongó beírásokat.De attól az még nem tuti, Írtam miből van. Nekem nem kellene hulladék cafat.

2015. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!