Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csökkentsem a comb és...

Hogyan csökkentsem a comb és fenék izmaim méretét?

Figyelt kérdés

fiatal srác vagyok(19) és már lassan 2 éve kondizok. Minden nagyon jól meg de mostanában nagyon nehezen jönnek rám a nadrágok. Régen Slim fit voltam most meg a regular is feszül a combomnál. Lehet kicsit túlzásba vittem a lábedzést.. Az a kérdésem hogy hogyan adjak le egy kicsit csak erről a testtájról? Amúgy vékony vagyok meg minden,14.5 a bodyfat-em de nagyon erős a combom,ami menő guggoláskor,de most inkább leadnék belőle. Hogyan tehetem ezt meg?


Előre is köszönöm!



2015. ápr. 11. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem edzel rá annyi. Nem tudsz helyileg fogyni.
2015. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem eddzesz rá, ill. csökkented a kaját.
2015. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod a lábadat magas ismétlésszámmal, alacsonyabb súllyal edzeni. Lehet, hogy a fehérjéből is vissza kellene venni.
2015. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyobb nadrágot, vagy ne eddz annyit lábra.
2015. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja, egy kicsit vegyél vissza a lábból, helyette fókuszálj a többire jobban. ne vigyél semmit túlzásba, úgy szép a test, ha arányos :)
2015. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

160-80kg-ba belegugolok 5x,lábtolón ami súly van azt rárakom.... arra gondoltam h ha túledzem akkor veszíteni fog a méretéből,nem ?

Kevesebbet enni nem akarok így is csak 80kg vagyok 183cm-hez..és a lábamat leszámítva a tömegelés a célom.(85-87kg szeretnék lenne 2016-ra)

2015. ápr. 12. 14:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan a genetikád, hogy ennyire fejlődik a làbad, akkor nem fogsz izmot veszteni több edzéssel. Csökkentsd a súlyt és ritkábban, kevesebbet eddz rá.
2015. ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2 hetente 1 lábnap vagy most teljesen hagyjam ki és fussak lábnapon ?
2015. ápr. 12. 15:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó a kèthetente és kisebb súlyokkal.
2015. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy ha már itt vagyok,megkérdezem. Szerencsés genetikai az amikor a végtagjaim jobban fejlődnek mint a törzsem. A mell,hát,vállam se rossz,átlagosnak mondanám a fejlődésüket.De kar-láb az nagyon megtud ugrani..pl bicepszre már csak heti 2 settet csinálok mert kicsit aránytalanul megnőtt heti 3-4től.(most így 80kg-osan 40-es nyugalomban de ha nem fognám vissza nőne mint a gomba)
2015. ápr. 12. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!