Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi kihagyás után tér...

Mennyi kihagyás után tér vissza a kezdő effektus?

Figyelt kérdés
A gyorsabb izomfejlődés és az , hogy a zsírégetés és az izomépítés egyszerre is megy. Mennyi kihagyás után jelentkeznek ezek ismét?

2015. ápr. 13. 16:59
 1/4 - palilaci - ***** válasza:
Szerintem akkor jon elo ismet ha lement a kondi altal felszedett izom nagy resze.... De amugy birom az ilyen brosciences szarokat, hogy abbahagyas utan gyorsabban visszajon a tomeg.... nem. Azer jon vissza hamarabb mert mar tudsz koncentralni egy adott izomra es nem koveted el a tipikus kezdo hibakat.
2015. ápr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyébként szakemberek között is vita, hogy egy bizonyos pihenő idő után mi az oka annak, hogy gyorsabban fejlődik az ember: kezdő effektus vagy az ún. izom memória.
2015. ápr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nagyon jó a kérdés.

Én is azt hittem, hogy úgy van, ahogy előttem mondják, de sajnos ebbe az idillbe a kor a tapasztalatom szerint belerondít.

Nincs kizárva, hogy valamit én csinálok sz a r u l, de harmadszori nekifutásra nekem már nem megy a fejlődés (33 vagyok).

2015. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szerintem is érdekes kérdés. Én még nem hagytam ki két hónapnál hosszabb időt eddig. Az igaz, hogy két pillanat alatt visszaszedtem azt ami akkor lement, de azóta én se találok rá a ritmusra, megrekedtem szépen a fejlődésben, úgyhogy lehet ebben a kor dologban valami. Én 30 vagyok.

Kíváncsi voltam ki mit gondol erről, én se hiszem úgy, hogy kizárólag az izommemórián, és a jó edzéstechnikán múlik, de azt nem tudom, hogy akkor még mi lehet ami közrejátszik. Ráadásul a kihagyás óta zsírosodok is, ami előtte szinte minimális volt.

2015. ápr. 14. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!