Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha vastag ruhákban edzek,...

Ha vastag ruhákban edzek, hogy izzadjak akkor szálkásodok?

Figyelt kérdés
kondi terembe a lehető legnagyobb sullyal dolgozok amivel még bírok szériázni.még akarok magamra egy kis tömeget,de sajnos a testem,főleg a mellkasom vizes. tartok pihenőnapot de mostantól rá akarom magam szánni hogy itthon fekvőtámaszozni fogok ,és hasprésezni valamit ezek külömböző kombinációit vastag ruhákban hogy izzadjak. tudom hogy zsírt nem veszítek vele meg nincs helyi zsírégetés,de valamit ér hogy "szálkásodni" tudnék tőle,hogy vizet veszítek?

2015. ápr. 13. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vizet vesztesz vele, de azt utàna pótolod. Zsírt nem vesztesz vele többet.
2015. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedből ítélve neked nem azon kéne aggódnod, hogy a melled "vizes".... Komoly hiányosságok vannak még.


De hogy a kérdésre válaszoljak, vizet veszítesz, de beviszed újra, szóval értelme nincs..

2015. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

--gömb--


Szálkásodni akkor fogsz, ha szálkázás nélkül eszed a halat. Meg ha végighúzod a kezed egy durva deszkán. Ezek a legjobb szálkásító gyakorlatok.


Komolyra fordítva, szerintem igyál többet. Így ugyanis a szervezet kevesebb vizet fog visszatartani. A javasolt adag 1l/20ttkg.

2015. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ,sokat segítettetek :))
2015. ápr. 13. 22:39
 5/18 A kérdező kommentje:
akinek még van valami okos tudni valója a témáról ,azért írjon,kíváncsi vagyok mindenre :DD
2015. ápr. 13. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
De akkor a versenyzők a felkészülés vége felé miért edzenek jól beöltözve? Pont tegnap láttam egy videót, ahol a csaj bekente magát kardió előtt zsírégetővel, felvett egy thermonadrágot és egy pulcsit, és mondta, hogy azért, hogy jobban izzadjon. Ez akkor mire jó?
2015. ápr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sőt, szigorúan nézve melegben kevesebb kalóriát használ a szervezeted, mint hidegben... Hiszen a kcal az a mértékegység, ami 1gramm víz hőmérsékletét 1 celsius fokkal emeli meg... Így aztán nem is érrem, hogy logikázzátok ki sokan, hogy gyorsabban fogynátok melegben...
2015. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Sok sport súlycsoportokra oszlik és verseny előtt számít minden gramm, súlyt veszíteni pedig vízből lehet leggyorsabban, mérlegelés után pedig már ihatsz is.
2015. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok versenyző is tévhitben van. Zsírt nem ad le többet a beöltözéssel. Pl Jeff Seid is jól néz ki, de sík hulye az egészhez. Csak jó a genetika és megy elég koksz.
2015. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Csak jó a genetika és megy elég koksz."


Na igen, ez az egyik legfőbb dolog, ami miatt sokan (köztük talán részben én is) lenézik a testépítést.. Sok profi van, aki igazából az edzéshez nem ért, viszont a drogokhoz annál inkább, mellé meg a genetikai elitbe tartozik, és kész is a siker.

És azért valljuk be, a testépítés jelenleg 2 dologról szól: drogokról és genetikáról.

2015. ápr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!