Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha egy szteroid kúra...

Hogyha egy szteroid kúra általi forma nem tartós, akkor hobbi szinten miért akarják sokan erőltetni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 01:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Az baromság. Èn is most kb 80kg leszek szarazon es vagyok 173 magas. Az eleve 27 körüli bmi. Ès nalam nagyobbak is vannak.
2015. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

De én ffmi-ről beszéltem. Ami neked 8%-os testzsírral 80 kg 173 centisen 24.7

Viszont a forma nem csak az ffmi-n alapul. Szerintem neked a felsőtested izmai a naturál határ fölött vannak de a lábaid nem.

Tehat nem azt mondom hogy a formád elérhető naturálban elvileg csak azt hogy a zsirmnetes testtömeged elérhető a statisztikák alapján.

2015. ápr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
A làbam is most elèggé felhoztam. A statisztika meg olyan, hogy amit akarok azt hozok ki. Churchill is megmondta, hogy azt a statisztikat fogadja el amit ő hamisított. Ennyi. :)
2015. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
90%

Mire ez a beképzeltes szöveg, montizsolt?

Hogy érjék el azt amit te...sehol sem lennének melletted...

Mi ez a stílus?

Ha jól emlékszem naturálként még nem írkáltál ilyeneket.

Most meg, hogy koxolt olyan szövegekkel dobálózól, hogy érjük el azt, amit te és, hogy sehol sem lennénk melleted-.-

A koxos formádat meg feldughatod magadnak!

2015. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
90%

Zsolt neked szerintem agyadra ment a koksz.

Nem lehet hogy valaki azért sportol hogy egészséges legyen? Te meg jössz a kokszos szöveggel.

Ha olyan kemény vagy akkor hajra lehet versenyezni a többi kokszossal és meglátjuk hol leszel.

Ha meg nem akarsz a többi kokszossal versengeni szerintem ne tedd az eszed...

2015. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 clint ***** válasza:
96%

Az egész hülyeség. Mégis mitől tudod, hogy a genetikai határt hozni tudod koksz itá? Az is lehet, hogy elrontasz vmit naturálban és emiatt fogalmad sincs mi az a genetikai határ. Ahhoz kb több tizéves edzésmúlt kell, hogy ebbe tapasztalatod legyen.

Kokszolsz

Visszaállítasz

Ugyanúgy már lehet nem fejlődsz naturban

Megint kokszolsz

Megint

Megint

Megunod, és szar leszel

Ez a többség

2015. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 clint ***** válasza:

Kicsit sztem erős tulzás ilyent állítani, hogy hozni tudod ugyanazt mint előtte.

És ezek miatt az okoskodások miatt sok hülye megbánja.

2015. ápr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Látom èn lettem a közellenség. Nem akartam èn senkit megbàntani. Indulok majd versenyen, de kell mèg rám izom.
2015. ápr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Mert ha normálisan csinálják és nem 14 éves hülyegyerekek akkor szerintem krvára megéri... :) Kanos vagy, nagy, izmos, magas a tesztód így tiéd a világ, extrém edzések, állandó növekedés, csajok és nem azonnal fogsz összemenni hanem szèpen lassan, de közben jön a következő kúra mivel ugye csak első van ;)
2015. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
62%

Beképzelt fax lettél, mert te koxolsz.

Más már nem is válaszolgathat, mert te elkezdesz ugatni azonnal, hogy neked van igazad, mi baromságot írunk, nálad van a tapasztalat...

Nem neked lett szerkesztve az oldal, mond el a saját vélemènyed, másnak pedig nem ugass.

2015. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!