Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyha egy szteroid kúra...

Hogyha egy szteroid kúra általi forma nem tartós, akkor hobbi szinten miért akarják sokan erőltetni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 01:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Intelligens beírás volt, gratula.
2015. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Es pedig azt mondjak a koxtol leszel agressziv.
2015. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 clint ***** válasza:
Talán mert monteznek VAN TÖBBÉVES tapasztalata és nem a "szedd a napozint oszt jóu lesz" tanácsokat adja. Nem ez az oldal ilyen kis 20 éves gyurosoknak van akiket kioktatott a ragyás kamukokszdiler és már ők testépítők...
2015. ápr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Plusz èn màr elnézést kèrtem a hevesebb beíràsaim miatt. De akkor sem írtam trágàr szavakat. El kellene gondolkodni, hogy kinek borult el az agya.
2015. ápr. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Ha szabad hozzászólnom. (Megelőlegezem, hogy szabad) Én találtam egy magát váltig naturál sportolónak állító erőemelőt a youtube-on. Remélem jól írom a nevét: C.T. Fletcher. Róla azt kell tudni, hogy azt állitja soha nem kokszolt, és 55-ös karja van. Akik azzal vádoljám Amerikában, hogy kokszol, azoknak azt üzente, hogy amikor csak akarnak menjenek be bármikor az edzőterembe ahol minden nap 4 órát edz, és önként aláveti magát bármilyen tesztnek.


Róla azt is tudni kell, hogy a kétkezes bicepszhajlitás világcsúcstartója (102 kg), és volt egy nyitott szivműtétje ami után testalkatra összeesett, és most egészségügyi okból nem hizhat vissza a korábbi versenysúlyára. És ezzel a kissebb testalkattal is meg akarja dönteni a korábbi csúcsát.

2015. ápr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ő televan, mint a nagykörút. Nincs ilyen naturálban.
2015. ápr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ne a régi videoit nézd, hanem a műtét utániakat. Azokon már nem olyan felfujt. A válla is kissebb és sokkal szikárabb a karja. Bár egy váratlan teszt döntené el csak biztosra. A régi videoin szerintem is látszik a cucc. Fekvenyomásban 150 kg-ot ugy dobál mintha csak rúd lenne a kezében.
2015. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 clint ***** válasza:
Napi 4 óra edzés az bizonyitja h nem kokszolt? Én nem értem mi van az emberekkel. Ha holnap hivatalosan kijelenti vki, hogy a pirosmogyoros zöldségből van, akkor utána az lesz a hülye összeesküvés elméletes aki még mindig azt mondja csoki.
2015. ápr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 clint ***** válasza:
És a teszt mit bizonyítana? A vérből idővel kiürül minden...
2015. ápr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
váratlan teszt. Bármikor mehetsz amikor neked tetszik.
2015. ápr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!