Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a kox gyártók mint a...

Ezek a kox gyártók mint a scitec, miért árulnak ilyen felfújó porokat?

Figyelt kérdés

Régen adtak az állatoknak tápot, hogy gyorsabban nőjjenek.

Most meg fiatalok rohangálnak festékes vödrökkel, és szedik a porokat.

utána meg csodálkoznak ha pár év múlva nem lesz párja, vagy válni akar az asszony, mert a műszer nem működik.

Miért kell porozni?

Miért nem eszik sonkát, tojást aki gyúr.?



2015. ápr. 15. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon gyenge kamukérdés ez kérdező. Tudsz te jobbat is, próbáld meg.:)

Egyébként esznek tojást és sonkát is.:)

2015. ápr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Laikusként kérdezem.

Akkor te is valami gyúrós ember vagy?

Ha válaszolnál, megköszönném.

2015. ápr. 15. 20:10
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Válaszoltam. Esznek húst és tojást is a gyúrósok.
2015. ápr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ez tényleg gyenge, az én kutyapózosom jobb volt.


>MOON<

2015. ápr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Te, ezek a felfújó porok érdekelnének, jön a nyár, nem nekem kéne a gumicsónakot felfújni...
2015. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hatalmas biznisz ám!


Megveszed a tömegnövelőt és 3 hónap után hatalmas állat leszel tőle. Csak az a baj, a tömegnövelők többnyire csak egy hónapra elegek, főleg ha nagyon nagy akarsz lenni. Ezért minimum 3 dobozzal kell venned vagy jó nagy vödröt.


De ezek a izomtömegnövelők sajnos nem csak tiszta izmot növelnek. Kell hozzá még tömegnöveléskor zsírégető vagy valamilyen zsírmegkötő tabletta ami a feljött zsírt is izommá alakítja.


Persze ez még mindig nem tutti, hát nem vagy bedurranva eléggé, kell még frankó NO fokozó ami kib*ssza az ereket meg bedurrant mint állat. De nem csak edzés elött kell ám ez, hanem egész nap kell a strandon. Meg hozzá jó kis spéci vízhajtó. Úgy a tutti.


Vannak tesztoszteron fokozók is, kimondottan kanos 18 éveseknek, hogy a sok tápszer miatt nemműködő műszert valamelyest helyrerázzák. A kiránydinnyekivonat a legjobb de én biztosra szoktam menni. Magába eszem a királydinnyét!


Aztán kell még egy kis szaladás is, főleg betekerve magad alufóliával. Nem árt ilyenkor is két adag zsírégető meg 3 adag NO fokozó némi vízhajtóval. 800 méter után leszálkásodtam mint állat.


Tojást szoktam inni, de csak reggel és nyersen. Ez minden sportolónak alap. Néha teszek abba is királydinnyét ha észreveszem, hogy reggel nincs merevedésem.


Ezzel a módszerrel én fél év alatt 18 kg izmot szedtem fel és 24kg zsírt adtam le úgy, hogy a súlyom nem változott.


Azért árulják, mert aki tényleg jól akar kinézni, az csak úgy tudd, ha ezt mind megveszi. És ők jó pénzt keresnek.

2015. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tyler913 ***** válasza:
Ez annyira nem vicces,a kutyapóz lecsapkodja a zsírt poénosabb volt :)
2015. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Musclemore ***** válasza:
100%
Nekem tetszett. :D
2015. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!