Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten hol árulnak Myprote...

Budapesten hol árulnak Myprotein fehérjét?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy kimondottan üzlet legyen, akár egy terem is jó.


Vagy ti honnan szoktátok venni? Rendeléssel nem b*szakodnék, ha nem muszáj.


2014. dec. 6. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Én rendelni szoktam, külföldi hivatalos oldalról. Jobban megéri úgy, de itt van egy válasz a kérdésre:

[link]

2014. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmm a külföldi rendelés hogy megy?
2014. dec. 6. 13:44
 3/7 A kérdező kommentje:
ja és meyik a legjobb íz?
2014. dec. 6. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nagy cucc a rendelés, meg tudod csinálni, pláne, hogy egy csomó kedvezmény is van sokszor. Itthonról a muscleteamről is tudsz rendelni, ha azt könnyebbnek érzed. Vagy keresel neten embereket, melyekkel rendelhetsz egyetemben. Vannak ilyenre "szakosodott" csoportok, de akár a saját barátaiddal is megcsinálhatod.
2014. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Regisztrálsz a myprotein.com-on. Kosárba teszed, amit venni akarsz, megadod a kuponkódodat (ezt érdemes elötte keresni neten-google :-)), aztán kártyaadatok megadásával fizetsz. Kupont azért érdemes keresni, mert 15-20%-ot lehet spórolni, ami nálam a csomagküldés ára szokott lenni. Pár nap és hozza a dpd.

Én az ízesítetlen 5kg-os veszem 10-15 kilogrammonként. Így nagyon jól kijövök és spórolok a szállításon is.

2014. dec. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
háát wash mellé beszállhatok rendelésbe. 5kg-ost tervezek venni ha hosszú távon nézzük. Elsőnek veszek 1 1 kg-ost, valami ízben (még utánanézek melyiket mondják a legvállalhatóbbnak). Viszont ez leghamarabb 2015 január közepe felé lesz esedékes.
2014. dec. 6. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!