Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Narancsbőr ellen mozgással,...

Narancsbőr ellen mozgással, és étrenddel?

Figyelt kérdés

Akinek sikerült ledolgozni, az leírná, hogy csinálta? A tömegeléssel együtt megjött ez is.

Mit nem szabad enni, és mit kell mozogni, hogy eltűnjön?

Jelenleg heti három- négy súlyzós edzésem van, és kalóriaplusszos étrendem.

Bármilyen tanácsot szívesen veszek!


2015. ápr. 16. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Csináld ugyanazt mint eddig csak szálkásító diétával, viszont ilyenkor már nagyon oda kell figyelni hogy betartsd a heti 0,5-1kg súlycsökkenést, hogy a bőröd igazodni tudjon a változáshoz és kisimuljon.

Szerencsére nem volt ilyen problémám még, de szerintem ez a kulcsa. Mindenképpen a testzsír %-ot kell lejjebb vinned.

2015. ápr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szálkásítani még nem szeretnék, mert még nem elég hozzá az izomtömeg, ami rajtam van :\ kb semmi nem maradna . :(
2015. ápr. 16. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogyha csak visszaveszel a szénhidrátból de kalória pluszban maradsz akkor legjobb esetben is csak szinten tartod a narancsbőr efektust, szálkásítás nélkül nem fog magától eltűnni!
2015. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem vészes egyébként, de minimálisan azért látszik. Sokan javasolják, a biciklizést és a napi négy liter folyadék fogyasztását. ( pl Kiss Virág) Még soha nem volt narancsbőröm, nem tudom mit kell vele csinálni. Esetleg paprikás zsírégető krém a problémás területre? Nyirokmasszázs?
2015. ápr. 16. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!