Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most intenzív edzésprogramba...

Most intenzív edzésprogramba dolgozok és tömegnövelő az étrendem is. Van a hasamon némi zsír amitől nem látszik a kockahasam. Ha beiktatok 40-60 perc aerobot az segítene?

Figyelt kérdés
a mostani szokásaimon kéne változtatnom vagy elég ha minden nap kb 50 perc aerobot csinálok? mert nagy szenvedés volt a mostani étrendemet is össze állítani.. nem sietek a zsírvesztéssel nyár végére vagy közepére is jó nekem... vagy az egészet rosszul gondolom és megint minden újból? egyébként 16 éves 180 cm 74-75 kg kg vagyok és tipikusan hasamon van szinte csak zavaró zsír

2015. ápr. 16. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Te valamit benéztél. A tömegnövelő étrend kalória pluszt jelent. De zsírleadáshoz kalória mínusz kell. Azaz szálkásító diéta. De akkor meg nincs izomnövelés. El kell dönteni mit is akarsz előbb.
2015. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszi
2015. ápr. 16. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha az aerobbal leszel pont mínuszban, akkor fogysz. De akkor meg nincs izmosodás. Egyszerre nem szokott menni naturálban, max kövér kezdőknèl kis ideig.

Amúgy szívesen és köszi hogy nincs sértődés. :)

2015. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem te döntöttél úgy hogy nem megy egyszerre a kettő :P
2015. ápr. 16. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Kövér kezdőknél egy pici ideig, pici mèrtèkben megy. De amúgy nem. Így a pontos. Ha nem hiszed: google: kezdő effektus.
2015. ápr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!