Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha brutálisan helyes vagyok,...

Ha brutálisan helyes vagyok, akkor gyúrnom sem kell?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 20. 07:15
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2015. ápr. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
ha meleg vagy, akkor gyurnod kell allandoan
2015. ápr. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ilyen, hogy kell. Rondàn sem kell, csak ha akarsz. Nem kötelező.
2015. ápr. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Hiába vagy helyes, vagy atom kigyúrt, ha meg sem tudsz szólalni egy csaj előtt... Én 125kg pufirizsaként is tudtam csajozni, mert van beszélőkém... Van olyan haverom, akibe minden csaj belezúg mikor meglátják, aztán mikor kinyitja a száját, menekülnek... A 23. Szülinapjára rendeztünk neki fizetős lányt, és a csaj visszaadta a pénzt, hogy elmehessen a buliból... Szegény srác ennyire debil.
2015. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:

125?:/

Ttkg:3gramm fehérje,1-2 gramm ch,0,5gramm zsír.

Takarodj fogyózni,Shrek!:/

2015. ápr. 20. 08:16
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem, de minél rondább vagy annál többet kell, ha bűnronda vagy akkor szénné kell magad gyúrni, úgy kell kinézned, mint Kevin Levrone, csak szárazabban, sokkal szárazabban, 2% testzsír alatt én meg se mernék szólalni a helyedben, 3% fölött már rendesen égne a pofám, hogy milyen lusta gci vagyok
2015. ápr. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, szerintem nem végzetesen rossz amit írtál makró arányokra, de aránylag sz.ar. Legalábbis..


Minek 3g/ttkg fehérje? Mire? A zsírtömegre? Vagy azért, hogy legyen munkája a májnak, vagy azért mert a hús finom? (Én az utolsóra szavazok, én szerintem túl sok húst eszem, nem tudom konkretizálni mennyit)


Fogyáshoz minek 1-2 g/ttkg ch? Ha már 0,5 g/ttkg a zsír, ezt fel lehet cserélni a CH-val. Nem azt mondom, hogy csak így jó, de szerintem logikusabb, laktatóbb és stabilabb inzulinszintet adna.

2015. ápr. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:

Hülyeséget írsz.

Feküdj vissza aludni!:/

2015. ápr. 20. 08:35
 9/59 anonim ***** válasza:
Semmit nem érsz azzal,hogy helyes és kigyúrt vagy. A nőknek pénz kell. Hiába van Brad Pitt vagy Hugh Jackman külsőd,ha a BKK metró ellenőr szekusként dolgozol,esetleg vágóhídi bélmosóként tevékenykedsz minimálbérért.
2015. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
Ha te értesz valamit, segíts nekem megérteni Helyes Testvér! :)
2015. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!