Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tricepszem fejletlen a...

A tricepszem fejletlen a többi izomcsoporthoz képest, hogyan mit csináljak rá?

Figyelt kérdés
több mint 1 éve edzek már

2015. ápr. 21. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen gyakorlatokat végeztél, és mekkora súlyokat használtál?
2015. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én variálom az edzést, de megy rá egy francia rudas hajlítás vagy állva tarkóhoz vagy fekve homlokra engedés. Majd pl csigás lenyomás és hátsó támaszos tolódzkodás. Ez csak egy példa ,de mindenkinek más jön be. Kar nap nekem pénteken van, de teszek egy tricepsz gyakszit 3 sorozattal a mell után is, hogy addig se felejtse el. Ez bejött.
2015. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálj nagy súllyal tolódzkodásokat, nekem legtöbbet a Hátsó nyomás: börtön tolódzkodás segített.


Kezdtem 10kg terheléssel az ölemben és ment velem 15-16 ismétlés, jelenleg akár 70-80 kg az ölembe rakok és azzal nyomok 8-at, és olyan lemegyek hogy a seggem éri a földet.


Úgy bedurran a tricepszem, hogy érzem, majd elrobban :D

2015. ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csinálok tricepsznyújtást fej fölött (8 sorozat megy 11kilóval) és szoktam tolódzkodást is csinálni alátámasztott lábbal (ezzel megy 40kg is 8 ismétléssel
2015. ápr. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!