Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék még komolyabban...

Szeretnék még komolyabban belekezdeni a testépítésbe milyen amino savakat ajánlotok? Illetve vitaminok? Ezeket fehérjével vagy esetleg tömegnövelővel párosítsam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
4 hónapja edzek. Fehérjét és szőlőcukrot szedek edzés utan. Mellette ottvannak az étkezés-. Viszont annyit eszek amennyi jólesik nincs kimérve az adagom. 56kg-ról kezdtem most vagy 60-61kg, Már egy jó hónapja megálltam a növekedésben. Most ezen szeretnék változtatni megfelelően beálított étrendel, tömegnövelővel(jumbo), vitaminokkal és ásványi anyagokkal.. Mit ajánlotok nekem?

2015. ápr. 22. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendes étrendet ajánlok. De szerintem a többiek is.
2015. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van! Rendes étrend. Vitamin,izületvédő,esetleg omega 3-6, lenmagolaj. Edzés után fehérje +gyors ch. Eszedbe ne jusson Jumbo venni!!!
2015. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért? Barataimnak nagyon szépen hozták fel a kilokat és nött is tőle
2015. ápr. 22. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert ökrök. Ha Jumbo helyett ennél valami finom, rendes, makrotápanyagokban gazdag ételt sokkal többre mennél azzal, mintha tolnád magadba a drága cukrot.
2015. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor megfogadom tanácsod! :)

Kaja

Multivitamin plusszba mellé Cvitamin

Omega 3

Fehérje+dextróz

2015. ápr. 22. 20:11
 6/8 anonim ***** válasza:
+ izületvédő, advanced joint support, és a sárga kapszulát olvasd el, ncoreról töltsd le a sportanatómia c. könyvet
2015. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Tyler913 ***** válasza:

Igen,maximálisan egyetértek a többiekkel. A tömegnövelőt felejtsd el. Látatlanban is megmondom,hogy a szépen hozott kilók a haverokon nagyrészt zsírból meg vízből állnak.

Maradj a rendes étrendnél,számold és mérd ki pontosan.

2015. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2015. ápr. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!