Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyakorlattal lehet a...

Milyen gyakorlattal lehet a leggyorsabban eltüntetni a meglöttyedt pocakot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egészséges életmód mellett döntöttem. Eljárok futni heti 2-3x 5-6 km-t, persze kezdőnek való tempóval illetve alkalmanként keresztsportolással (bringázás, túrázás). Úgy vettem észre, hogy bele tudom élni magamat a rendszeres mozgásba.


Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek melyik mozgésfajtával lehet a leghatékonyabban / leggyorsabban eltüntetni a meglöttyedt hasat?


Már nem vagyok dagadt, csak ami volt, az nem tűnik el olyan egyszerűen.


Válaszaitokat köszönöm!


2015. ápr. 23. 18:39
 1/4 Tyler913 ***** válasza:

A kulcs a negatív kalóriaegyensúly. Valamennyivel kevesebb kalóriát kell elfogyasztanod,mint amennyi a szervezeted fenntartási szintje. Emellett a futás (aerob tartományban),biciklizés teljesen jó. De a kaja a legfontosabb.

Ha sokat eszel,hiába mozogsz akármennyit.

2015. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kalória mínuszt kell elérned, és majd lemegy hasról is. Az étrend sem mindegy.
2015. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha hasazol egy kicsit alakul a hasad,jobb alakja lesz, de nem azért, mert zsír megy le, hanem azért, mert az izom javít az alakon.

Hogy szír is menjen le, oda kalória mínusz kell.

2015. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2015. ápr. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!