Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen torna gyakorlattal...

Milyen torna gyakorlattal lehet legjobban leggyorsabban zsírt égetni?

Figyelt kérdés
Hasról és mellről főképpen! Izmosodás nem túl szükséges! Nincs túl sok csak sehogy se megy le!
2010. júl. 27. 11:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, hogy ideírok, csak engem is érdekel, mert 30kg felesleg van rajtam.
2010. júl. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
legalább 40 percig tartó aerob mozgással. azaz a pulzusszám 130 körül legyen folyamatosan. nem tudod meghatározni hogy honnan fogyj. ha fogysz akkor mindenhonnan,az már egyéni alkati dolog hogy ki honnan fogy jobban.
2010. júl. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
hát hasról felüléssel előre és oldalra, mellből meg súlyzózással úgy, hogy fel-le és oldalra súlyzózól. de egyébként a zsírt leghatékonyabban az intenzív aerobikkal, ugrálással, futással tudod égetni. nekem az aerobik jött be legjobban. én úgy szoktam, hogy esténként intenzíven ugra-bugra fél óra, aztán tornagyakorlatok fél órán keresztül a hasra, fenékre, combra, vállra. sokat fogytam, pedig én nem diétázom, csak nem vacsorázok és majdnem mindennap tornázok, így lement másfél hónap alatt 6 kg. szépen lassan, eredményesen. sok kitartást hozzá!
2010. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mondjuk nekem egyszer pár hónapja (1-2) egy hét alatt ment le 5 kg de akkor nem ettem és mozogtam! Akkor valami én fajtámat és a tiétekkel párosítom! Köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. júl. 27. 14:04
 5/16 bubuzéla ***** válasza:
77%

A pulzus 120 fölé semmiképpen ne menjen, mert az már nem zsírégető tartomány. :O


"Hasról és mellről főképpen"

Olyan nincs.


Egyébként a táplálkozás a lényeg olyan 70%-ban és a mozgás az lehet szobabicaj, gyaloglás napi 30-60 perc.

2010. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Szia! Ami kimondottan jó volt nekem, az a Norbi kiképzés első negyven perce, az tiszta kardio, de jó az új norbi karate fit is, csináld csak a kardio részét, ha nem akarsz erősödni, csak fogyni. én úgy szoktam egyébként, hogy a karate fit kardio-t 2-szer megcsinálom, az 60 perc, a kiképzéshez pedig hozzá szoktam venni a Rubint Réka add önmagad 2-nek a második felét, ez szépen formál, de ez neked nem hiszem hogy jó mert has, comb és fenék csak. Persze csak ha el tudod viselni norbit, ha nem, Sinkó Andrea 3 az 1-ben, az első 15 perc nagyon kemény kardio.
2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Szia! Bocs de én az ilyesmikben nem hiszek! :D De valami kardio lesz a vége!
2010. júl. 30. 15:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


nekem is ezt volt a gondom, hogy főleg hasra rakódik

de futás! a legjobb én napi 30 perc futás, és 1.5 óra szobabicgli és teljesen jó

mellette figyelke perzse az étkezésre is, de nem vonok meg semmit se magamtól, sütik , csokik ugynaúgy maradtak csak mértékkel, és főleg reggel

ja és vacsorára már csak zöldség-fehérjét egyél és lemegy az a pár pluszkilo

2010. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A zsírégető tartomány nem 120 felett van!! Függ a súlytól és magasságtól, testtömegindextől, mindenkinek más a zsírégető tartománya.
2010. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Én is a Norbi&Pesuth Rita kick boxot csinálom, csak 35 perc, nagyon sokat lehet tőle fogyni! Ha hiszel benne, ha nem :)))

Szobabicikliben nem hiszek, ha biciklizel, azt a szabadban tedd, mert ott tudsz koncentrálni, a szobádban nem az igazi. Felülés sem a zsírt égeti, hanem az alatta levő izmokat dolgozza ki, és a gerinced bánja...

2010. júl. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!