Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzés tervet ajánlotok...

Milyen edzés tervet ajánlotok otthonra?

Figyelt kérdés
Az úgy jó ha minden nap csinálok fekvőtámaszt felülést hát torna kézisúlyzózás (bicepsz tricepsz) vagy külön nap kéne ezeket csinálnom?
2015. ápr. 24. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2 könyvet olvass el, elsőnek a Sárga kapszulát, utána a Fegyencedzést (itt elég csak a gyakorlatokat és az edzésterveket).
2015. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kizcar válasza:

Én most tértem át a teljes testedzésre. Így néz ki az edzéstervem.

Az egész sorozatok bukásig mennek. Az utolsó fél sorozat azért csak fél, mert nem bukásig végzem.

Például ha két és fél sorozatot csinálok egy izomra, az azt jelenti, hogy kettő bukásig megy a fél pedig nem.


1. nap: 2.5 x szuperszettben hát-betonfal ütés-árnyékbox-oldalsó has, oldalsó has, has, láb, mell, bicepsz, tricepsz, váll

Sorozatok között 1 perces pihenők


2. nap: 4.5 x ugyanaz


3. nap: 8 x alkar, vádli

Sorozatok között fél perces pihenők


4. nap: Előlröl az egész, tehát minden nap edzek egy kicsit.


A nem bukásig végzett sorozatokat a bukásig végzettek után szoktam elvégezni, de lehet ezentúl előttük fogom.

Az is lehet visszatérek az osztott edzéstervre.

A leírt edzéstervnél valószínűleg van jobb is. Jelenleg én is keresem a megfelelőt. Viszont azért a semminél több.

2015. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél két 20 kilós tárcsát meg egy rudat. Vegyél még két szerelhető 20 kilós kézi súlyzót. Magadnak is megtudod csinálni betonból a kétkezest. Az erőszintedhez megfelelően vásárolj vagy barkácsolj. Kellhet még egy húzódzkodó rúd. Ha ügyes vagy az egész kijön kevesebb, mint 20 rongyból. Én pedig még teljes testet edzenék heti 3x egy 3 hónapig átmozgató jelleggel. Utána fel lehet mászni a súlyokban rendesebben. Még lehet, hogy egy kell egy fekpad majd, de ez kijön 10K-ból, ha találsz olcsón használtat. Ha nincs pénzed vagy csak nem akarsz vásárolni, akkor meg marad a közeli játszótér tolódzkodásokkal, húzódzkodásokkal, fekvőkkel meg a többi saját súlyos gyakorlattal.
2015. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!