Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo tömegnövelő (zöld)...

Jumbo tömegnövelő (zöld) tartalmaz taurint, vagy magasabb számban koffeint? Sajnos magas vérnyomással küzdök, szedek rá rendszeresen reggelente gyógyszert. Szeretnék tömeget növelni az edzés mellett. Ajánlott?

Figyelt kérdés
F. 21év 74kg

2015. ápr. 25. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nem látom benne, de kreatin az van, ami szintén emelheti a vérnyomást.

Külön proteinport vegyél és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot. Nem kell kész tömegnövelő, nem éri meg!

2015. ápr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Épp azért néztem a sima jumbot, nem pedig a proff.ot abban több a kreatin. De akkor semmi
2015. ápr. 25. 16:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleve nem éri meg kész tömegnövelőt venni, mert a benne lévő cukorkupacot is szinte fehérje árban fizeted meg. Ha meg te állítod össze, akkor te állítod be az arányokat és reggel is tudod a proteint tenni a zabra cukor nélkül.
2015. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A taurinnak semmi köze a vérnyomás emelkedéshez, és a koffein sem feltétlen emeli meg a vérnyomást csak a pulzust.


Én is vérnyomásbeteg vagyok, és használok kreatint napi kb.6 grammot. Nincsen kihatással se a szisztolés se a diasztolés értékre.

2015. ápr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi Szépen!!
2015. ápr. 25. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!