Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az erőszint milyennek...

Ez az erőszint milyennek számít egy hasonló testsúlyú, teljesen kezdő embernél?

Figyelt kérdés

A héten lent voltam egy edzőteremben felmérni az erőszintemet(A stronglifts 5*5-öt akarom elkezdeni)

Az eredményeim:

Guggolás-100 kg

Fekvenyomás-70 kg

Felhúzás-150 kg

Mellről nyomás-60 kg


19/f vagyok, 183 cm, 97-98 kg, körülbelül 20 százalékos testzsírral. Előtte életemben nem súlyzóztam, viszont kis korom óta sokáig sportoltam. A gyakorlatokat magabiztosan kiviteleztem, a súlyok maximum közelében vannak. Övet nem viseltem.



2015. ápr. 26. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A felhúzás elég jó kezdőként és a mellről nyomás is. Bár aki sosem guggolt, annak a 100 is jó, szóval nem rossz. Akkor lenne még jobb, ha ezt nem 98 kilósan érted volna el. De kezdőként még így sem rossz, szóval erős vagy szerintem.
2015. ápr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Erős vagy, jó eredmény! :)
2015. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 poiu ***** válasza:
Szuper. Viszont maxot nyomni edzés nélkül veszélyes. Elbeszélgetnék az edződdel....
2016. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hasonló testsúlynál átlagos.
2016. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!