Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire gáz ez az edzésterv?

Mennyire gáz ez az edzésterv?

Figyelt kérdés

Hétfő: Mell - váll - tricepsz

Kedd: Vádli - Has

Szerda: Hát - csuklya

Csütörtök: Váll

Péntek: Láb - Bicepsz

Maximum 1-1,5 óra edzés kivéve kisebb izmoknál mint vádli és a has ott max 30 perc.

És reggelente éhgyomros kardió (előtte L-carnitine).

És súlyzós edzések után 30 perc kardió megint csak.


A válaszokat előre is köszönöm!



#diéta #fogyás #testépítés #erőnövelés #testkompozíció változtatás.
2015. ápr. 26. 20:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát hogyha e a hét után van kedved megint csak ugyanez csinálni elég kemény lehetsz. Egyébként kőkeményen túledzed magad szerintem ezzel a héttel. :)
2015. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem kell annyi kardió. Elég 2-3 alkalom, a többi aerob legyen. Vállad le van maradva, vagy két felé osztottad?
2015. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mehet heti két váll, ha egy edzésen nem megy rá sok sorozat.

Viszont betenném a bicepszet a csütörtöki váll mellé és a lábnak lenne külön nap.

2015. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vállat minek edzel kétszer? Meg külön váldi-has nem se kell. Vádli és has mehet más edzés napon, kezdésként. A vállat meg rakd oda valamihez, pl. mellhez, de akkor meg a tricepszet érdemes máshova rakni.


Mehet úgy is, hogy mell-váll, a bicepsz-tricepsszel, a láb meg külön. De a mell-tricpesz, hát-bicepsz is jó, a láb meg külön. A lábat érdemes külön rakni. És mehet csak három edzés egy héten, akkor is ha négy edzésnapod van, és a negyedik mindig rotálódik a következő hétre.

2015. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Montizsolt! Igaz, mehet váll kétszer, de külön vállnap szerintem felesleges, hacsak nem baromi intenzíven edz.
2015. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat, hát az a baj hogy sok a fölös energiám és többet kéne mozognom meg nem kicsit túlsúlyos vagyok van v 30kg feleslegem nagyjából, de egyébként már súlyzózom lassan 4 éve, csak kajám eddig nem volt sehogy szinte csak ettem ami volt húst szénhidrátok minden mennyiségben, meg alapjáraton szeretek sokat mozogni, ja meg étrendet is iktattam be

vmilyen téren, nagyrészt zöldséget fogok enni tojást

edzés után csirke rizs és ebédre is csirke rizs v tészta a jobb féléből :) meg kenyeret se cukros dolgokat nem fogyasztok, csak vizet iszom.

2015. ápr. 26. 20:19
 7/13 A kérdező kommentje:
A vállam le van maradva igen !
2015. ápr. 26. 20:20
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából hétfőn jobbadán csak az első vállam kap nagyobb terhelést mivel mellnél is végzek olyan gyakorlatokat amik leterhelik de csötörtökön meg menne az oldalsó és hátsó része. Bár azon is gondolkodtam már h ha 1 teljes napot rá áldozok akk lehet elég lenne 1x is a csütörtök és akk mellre más gyakorlatokat végeznék.
2015. ápr. 26. 20:24
 9/13 A kérdező kommentje:

Mell - Váll - has

Tricepsz - bicepsz

Hát - csuklya - has

Láb - vádlival zárva edzés végén

felosztás kiszerint jobb mint amit először írtam kérdésben ? Mert ez is tetszik igazából.

2015. ápr. 26. 20:28
 10/13 A kérdező kommentje:
És akkor csökkenteném a kardiót is akkor heti 4 éhgyomrosra!
2015. ápr. 26. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!