Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdés edzésterv? (lent)

Kezdés edzésterv? (lent)

Figyelt kérdés
lehet hülye vagyok mert nem értek úgy az izmokhoz hogy ezt hogy a legjobb megmozgatni, vagy milyen anyagok mire jók, ezért is kérdezem itt, mert szeretném elkezdeni a változást( aki elhiszi a komolyságom, aki nem, nem érdekel, elég sok kapaszkodni valóm van hogy ne adjam fel...) . Magasság: 186-7cm, súly: 60kg, életkor:17. Régen nemtudtok miért vagyok vékony, ezért sok orvosi vizsgálaton is voltam, kutya bajom minden jó, csak körülmények miatt nem tudok sok táplálékhoz jutni, idő sincs mindig az elkészítésére, és sokan nem szeretik azt enni amit én( csirkemellek stb).. Az igazi kérdésem viszont az adatokhoz viszonyítva ez edzésterv, napi szinten, ami beleférne 1 órába lehetőleg valami kinti, saját testsúly, van alkarra szorítóm, 2x8kg csinka, variáljató 1db 17kgra. Lehetne hogy 1 hónapig ezt, és így tovább. Nagyon nagy hálám aki megteszi/irja és köszönöm.

2015. máj. 2. 22:54
 1/1 anonim válasza:
2015. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!