Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet ugy is fogyni ha nem...

Lehet ugy is fogyni ha nem válogatom meg az étkezésem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pár kilótól megszabadulni. Igazság szerint nincs sok felesleg rajtam csak egy kis uszógumi maradt szülés után. A combot,feneket,inkább formázni akarom. De nem szeretnék diétázni! Ha mindent és minden mennyiségben eszek akkor is lelehet adni a felesleget tornával?
2015. máj. 3. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudod leadni, ha kalória manuszban vagy. Ha éppen ezt a mennyiséget eltalálod, akkor fogysz.
2015. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
A torna semmit nem számít.
2015. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

" Ha mindent és minden mennyiségben eszek akkor is lelehet adni a felesleget tornával" Étrendváltoztatás nélkül nehézkes a fogyás. De ahogy Zsolt említette, a kalóriaminusz a lényeg. Ha az étrended változatlan marad és a torna (bármit is jelentsen ez) miatt kalóriaminuszba kerülsz, akkor lehetséges a fogyás. Hogy most ez zsírból vagy izomból, az már picit bonyolúltabb.


De a diéta se ördögtől való, magas fehérje, sok rost és zöldség, minőségi szénhidrát minőségi zsír. Csak jól járhatsz vele.

2015. máj. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az étkezésemet megváltoztatni tudnám,de nem akarom. Én szeretek enni,amikor és amit éppen megkivánok :P Azért is kérdeztem hogy érdemes-e belefognom valamit tornazni (ez általában Rubint Réka szokott lenni :)) ) mert ha nem akkor inkább bele se kezdek. Ha az uszógumi alatt izmos a hasam attól nem leszek boldogabb. De ha van értelme akkor csinálnám...
2015. máj. 3. 20:39
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Leírtunk mindent. Szerintem érthető volt. Ha kalória mínuszban leszel a mozgás által, akkor fogysz. Ennyi.
2015. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba inkább...
2015. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk! Rubint Réka + Zumba + meki, sertéspörkölt, isler, csoki, szalonna, mákos tészta, napi 2 liter tej = beach ready body.
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zumba és faszbèlosz. Ezzel fogytam èn is. :)
2015. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy egy jó étrend önsanyargatás lenne, én össze tudtam hangolni a hedonizmusommal, aminek nem elhanyagolható része volt az, hogy ha kívánok valamit, tipikusan megeszem...

De a kalóriamínusz mindenképpen kell. Nálam pont ezért kellett étrendváltoztatás, hogy el tudjam érni a kalóriamínuszt, olyan nincs, hogy viszonylag keveset eszem és kaparom a falat az éhségtől, az nem hedonista dolog és amúgyis rossznak tartom.

Úgy nem lehet, hogy azt csinálunk, amit akarunk és amit akarunk, az rossz, fegyelmezetlen táplálkozás... Valami rendszer azért nem árt.

Fogyni rengetegféleképpen lehet, nekem azért az egészség is fontos szempont, a fogyásnál is fontosabb.

2015. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! (a szellemes hozzaszolasokat is;)) Ugy dontottem belefogok aztan meglassuk. A zumba nem az en vilagom,en nem szeretem az ilyen ugribugri sportokat. Rubint Reka az eleg jo,es a gyerekek melett az a napi 40 perc is megoldott... Az etkezes megvalogatasa nallam abszolut nem lehetseges,mert egy az hogy szeretek is enni (folleg husos,szenhidratos kajakat),masreszt pedig szerintem az mindenfelekepp onsanyargatas lenne ha nekem kell foznom,es nem ehetek belole :) Aki egyedul van annal lehet hogy kivitelezheto. De en van ugy hogy ejfelkor jutok odaig hogy megtudok vacsorazni,ami ugye a legrosszabb szokas:( Mondjuk ha igy kulso szemmel nezem magam,lehet nekem mar 100 kilosnak kene lennem :D Na mind1,majd nyaron irok mire jutottam :P
2015. máj. 4. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!