Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nyíregyházán Jósavárosban...

Nyíregyházán Jósavárosban vagy a közelében hol van konditerem?

Figyelt kérdés
Melyik a legközelebbi a Jósavároshoz? Mert itt lakom az Etelközben. Nem akarok a Cutlerbe, Brekkbe járni, mert drága még a diákbérlet is. 5-6.000Ft-ot kiadnék érte, de többet nem akarok. Szóval?
2015. máj. 4. 17:01
 1/8 - palilaci - ***** válasza:
Akkor marad az Atlas. Ott van a Ferenckörútnál. Vagy gyere a bánkiba:'D
2015. máj. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Bánkit komolyan mondod? Lehet oda menni? Ha igen mennyiért? Főiskolába úgy tudom csak diákok járhatnak, ingyen, ha jól informált vagyok. Oda fogok járni szeptembertől, csak addig is kellene egy normális hely, ami nem olyan drága. Az Atlasban mennyi a bérlet?
2015. máj. 4. 17:08
 3/8 anonim válasza:
Van ott kondipark is.. tiszta, friss levegőn, ráadásul jön a jó idő, és ingyen is van.
2015. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Voltam már ott, annyira megerőltető, mintha felmennék egymás után 2x a 3. emeletre. Nem ér semmit.
2015. máj. 4. 17:12
 5/8 - palilaci - ***** válasza:
Az Atlas ha jól tudom 4500. De ott van még a Masters. Igaz az a buszvégen van. Igen komolyan gondoltam a bánkit, 600ft/hónap . Kis istálló, de minden fontosabb gép van
2015. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Külsősök is mehetnek akkor? Az a 600Ft semmi. Annyi, hogy nem voltam még életemben a Bánkiban. :/ Mondjuk az Atlas nem hangzik rosszul, meg messze sincs annyira.
2015. máj. 4. 17:15
 7/8 - palilaci - ***** válasza:
igen, néhány bánkis is jár oda pedig elvileg csak a kolisoknak van. Bár a tulaj (az egyik nevelőtanár) fszkalap mert valamikor ki se nyitja.A felelősök pedig leléptek mert az összes vizsgázik/érettségizik. Szóval nem épp rózsás a helyzet főleg így szálkásítás közepén.
2015. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Miért, te bánkis vagy? :D
2015. máj. 4. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!