Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez így jó lenne hobbi testépít...

Ez így jó lenne hobbi testépítéshez étrendnek?

Figyelt kérdés

Elég szűkösek a lehetőségeim mert kollégista vagyok, napi 3x azt kapom amit csak adnak. Na ebből a reggelit és a vacsorát nem eszem meg, szóval gyakorlatilag csak az ebédet ami szinte mindig vmilyen hús (cs.mell, sertés, ritkán marha vagy hal) valamilyen körettel (rizs, burgonya). A reggeli szendvics helyett ennék natur joghurtott zabbal 4-5 szem dióval vagy főtt tojást abonettel és valamilyen zöldséggel. Tízóraira 100%WPP fehérje shake zablisztel vagy 1 teljes kiörlésü croassaint. Ebédre amit kapok. Uzsonnára 1 közepes alma joghurtba édesítővel vagy saláta (jégsaláta-répa-uborka-paradicsom-lilahagyma-joghurt) esetleg abonett-csirkemell sonka paradicsom. Vacsorára túró-tojással-édesítővel. Ha éppen van úgy pénzem egyszer egyszer beiktatok csirkemell-rizs/hajdina vacsorát.

Vizet 3l iszok naponta.

Kiegészítőből ebéd mellé dialy one és reggel este 1-1 porcvédő megy.

Hétfő-Kedd-szerdán megy kardio+sulyzos eddzes csütörtök péntek szombat pihi és pénteken csak sulyzos.

Ez így jó?



2015. máj. 5. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb vegyél inkább MHN Whey-t vagy natúr tejsavót, ha nem fontos, hogy ízesített legyen. Jobban megéri. Menjen reggel is fehérje a zabhoz. Ha este eszel túrót és tojást, akkor nem kell csirkemell-rizs, azt inkább nap közben iktasd be!
2015. máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, azt ugyértettem vagy egyik vagy a másik. Sajnos napközbe nem tudok mert suliba vagyok
2015. máj. 5. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen fos helyzetben vagy, egyél meg mindent amit adnak.

Ezt turbózd fel az általad kitalált dolgokkal, volt itt túró meg zabpehely meg minden...

Kapott kaját meg csirkemell sonkát (egyébként csirkének melyik része a sonka, főleg a csirkemellnek?) ne számold bele a fehérje beviteledbe.


Ha éppen van pénzed, akkor azt szilárd kajára költsd, ne turmixokra. Azt majd akkor, ha van valami alapod.


H-K-Sz-P súlyzós + 3 zsinór kardio nekem soknak tűnik, főleg azért, (úgy gondolom) most kezded.

2015. máj. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben kosznom a valaszt :)
2015. máj. 5. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!