Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rendes étrend nélküli kondizás...

Rendes étrend nélküli kondizással is lehet jó fizikumot felszedni?

Figyelt kérdés

17 vagyok a kaját nem tudom úgy megoldani és edzés után innék fehérjét. Ez végül is erre van, nem? Meg talán a túrót tudnám megoldani, hogy néha az vacsira. És C vitamint szednék csak mellette. Illetve ha tudtok ajánlani valami olyan vitamint amit nem lenyelni kell hanem meginni, vagy rágótablettás ne tartsátok magatokban. :)


Köszönöm



2015. máj. 8. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig fejlődsz így is, de majd nem àrtana rendbe tenni a kajàt.
2015. máj. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ehhez jósnak kellene lenni hogy megmpndjuk.
2015. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig így is fogsz tudni fejlődni,csak lassabban,és több időre lehet szükség a regenerálódáshoz.
2015. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyire lehet így is fejlődni. Ha meg később tudod javítani az étrended, akkor meg fog oldódni.
2015. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi időnkben hírből sem ismertük az étrendet, az izomnövelőket, edzéstervet, meg egyebeket. Ettük azt a szart, amit a menzán kaptunk, és edzettünk, ahogy gondoltuk, hogy jó lesz. Aki komolyan vette, igen szép testet csinált magának így is.
2015. máj. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miquel ez jó hír. :) Arnold is megmondta, hogy ki kell dolgozni a beled és ledönteni az akadályokat. Szóval ha valaki azt mondja, hogy rossz kajával nem fogsz fejlődni, akkor bizonyítsd be, hogy fogsz. Nincs lehetetlen.
2015. máj. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Arnold azért jól is kajált mellé, bevitte az elegendő tápanyagot és egy raklap koxot. Az sem mindegy. ÉS megnéznék akkor képet Miquel, ha olyan jó a forma.:)
2015. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
56 éves vagyok, bazki. Túl jó néhány korszak-, és alakváltáson. :))
2015. máj. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És? Akkor is lehet jól kinézni. Én is 45 vagyok és megvan a formám.
2015. máj. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!