Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ab gerator a jobb vagy a...

Az ab gerator a jobb vagy a vivamax turbo trainer? ha valaki nem is tudja melyik a jobb, de van valamelyik féle neki, kérlek írd meg tapasztalataidat.

Figyelt kérdés

#testépítés #AB Generator #Hasizom erősítő gép #vivamax turbo trainer
2015. máj. 8. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem ér semmit, csinálj hasprést, lábemelést padról, plankot farizom és has feszítéssel és ezek variánsait. Hogy látszódjanak az izmok ahhoz pedig el kell tüntetni a zsírt étrenddel.
2015. máj. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Nem érnek ezek a gépek semmit. Hasra tudsz edzeni minden nélkü.
2015. máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én mindennap csinálok ilyen gyakorlatokat ,de ezek mellé akarok venni egy ilyen gépet mivel tudom,hogy tényleg hatékony.Ugyanis a barátnőm kölcsön adta az ő oto chilijét és 6kg-t már leadtam ,de neki is kell és visszakérte.Ezért gondolkodom egy saját gépben csak nem a legdrágábbat akarom venni és ezért voltam olyan emberek véleményére kiváncsi akiknek van valamelyik fajta.előre is köszönöm azt aki az igazi kérdésre ír választ
2015. máj. 10. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Régi a kérdés, de ha esetleg még visszatévedsz: Érdemi különbség a két gép közt nincs. A turbo trainer kicsit rövidebb, ha magas vagy, inkább az AB generátort válaszd, he eddig még nem tetted. Az AB generator teherbírása max 110 kg, a másiké 120.

Persze, ezek nélkül is lehet hasra gyúrni. De ezekkel is. Mellettük szól, hogy kímélik a gerincet.

Le azok szólják, akik sosem használták, vagy akik azt gondolták, hogy ettől válnak Mr. Olympiává.

2016. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
első 2 válaszoló fogadjunk ki se próbálta.... nekem ab generatorom van , teljesen megvagyok vele elégedve..annyi h a reklámba túloznak, mert azt nem mondják hogy diéta is kell mellé hogy lemenjen a zsír, de az izmot szépen fejleszti
2017. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!