Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzés mellett...

Saját testsúlyos edzés mellett érdemes kreatint használni?

Figyelt kérdés

Áttértem súlyzós edzésről saját testsúlyos edzésre.

Ezek a gyakorlatok nehezen mennek,számomra megerőltetőek,ezért csak saját testsúlyos gyakorlatokkal is keményen meg tudom dolgoztatni az izmaimat.


Húzódszkodás max : 8-9

Tolódszkodás max: 14-15

Fekvőtámasz max: 20

Guggolás max: ide már kell plusz súly,mert anélkül sok megy.

HSPU(kézállásban nyomás) max: 3-4

Lábemelés függeszkedve: kb 20


Keményen fogom nyomni az edzéseket ebben a formában is.

Célom a jelenlegi tömeg megtartása melletti erősödés,esetleg lassú,minőségi tömegnövelés.

A kérdésem az,hogy mehet-e a kreatin ugyan úgy,mint régebben,amikor még kondiztam ? ( feltöltés nélkül,folyamatosan kb 3-4 hónapig napi 5-6 g, majd egy kis szünet)


Előre is köszi a segítséget!



2015. máj. 10. 11:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Hozzátenném,hogy az étrendem maradt a régi,az okés.

2g fehérje/ttkg

3-4g ch(ez változik a pillanatnyi kedvemtől,étvágyamtól)

1g zsír

+multivitamin,tejsavó fehérje

2015. máj. 10. 11:22
 2/4 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? bár ha ennyire nem vagy tisztába a dolgokkal, akkor szerintem még fölösleges.
2015. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sowilo ***** válasza:
Tolódzkodáshoz, fekvőtámaszhoz, lábemeléshez nyugodtan használj plusz súlyt. Amiből 8-10 ismétlésnél több megy, attól már nem fogsz erősödni. Ha van étrend, mehet a kreatin.
2015. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi.
2015. máj. 15. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!