Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy zsemle, kifli, mitől...

Egy zsemle, kifli, mitől rossz szénhidrát? Mi a helyzet a tejjel?

Figyelt kérdés

Tudom, testépítésnél az a szempont hogy minél kevésbé legyen feldolgozva az adott étel, de egy átlag embernek aki nem ebből él, és a többi társához mérten dolgozni jár egyéb elfoglaltságokat végez, miért nem tanácsos ezeket ennie az étrendjéből?


Egy katonán ha látszik az izom, Ő is issza a proteint zabpehellyel reggelente, vagy a kantinban amit adnak pohár tej, szendvics, elegendő hogy ellássa energiával?

Ők nem hiszem hogy tudnak magukra külön főzni egy hajón, arra van szakács.

Tehát előfordulhat hogy eszik a saját országukban az adott ételeket? és mellette súlyzóznak?


2015. máj. 10. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
A katonák is szoktak súlyzózni, de ott az állóképesség a mérvadó. Ha meg van haverod a konyhán, annyit zabálsz meg azt ami beléd fér.
2015. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A katonák általában nem izmosak.
2015. máj. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

testépítés szempontjából a makro tápanyagok megléte a fontos, nem az, hogy miből viszed be. Persze csak bizonyos határok között.

A bolti zsömlét, kenyeret, kristálycukros hülyeségeket stb kajákat, nem azért kell kerülni, mert nem fejlődsz tőlük, hanem mert egészségtelenek... egy nem testépítőnek is messziről el kellene kerülnie ezeket.

Nos amivel én nem értek egyt, az a fehér liszt teljes megvetése... a fehér liszt és a tk-liszt közt az a különbség, hogy a tk-ban vannak rostok a fehérben meg nincsenek... namármost, szerintem a rostokat nem a kenyérből kell bevinni, arra ott vannak a zöldségek. szóval ha elegendő mennyiségű zöldség megy, akkor teljesen nyugodtan mehet mellé fehér lisztből a ch...

Ennek ellenére a bolti kenyérféleségeket nem ajánlom, mivel annak a gyors masszának amiből kisütik, nem sok köze van az igazi kenyérhez.

2015. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a katonák tejivásáról meg annyit, hogy én voltam katona, és nem jó ám összezárva lenni egy szobába, egy falusi suttyóval, aki liter számra issza a tejet, habzó szájjal magyarázza, hogy mennyire egészséges a tej és mennyire hülye vagy, hogy te nem iszod meg, aztán éjjel meg fullra telefingja a szobát...
2015. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!