Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Drugs Bunny miért nem tud már...

Drugs Bunny miért nem tud már inkább csendben maradni? Miért jó neki, ha bekavar állandóan?

Figyelt kérdés
Most mi értelme volt, hogy egy kérdező miatt előrángatta az egész Kathi Béla - Train With Brain ügyet, hogy aztán most megint minden ezzel van tele? Miért kellett ezt újrakezdenie?

2015. máj. 11. 14:02
1 2
 1/17 Tyler913 ***** válasza:
100%

Most őszintén,ki a rák túrós makkját érdekel ez az egész? Semmi baj azzal,ha informálódsz a testépítéssel kapcsolatban szakmai kérdésekben,akár Bunny oldaláról,akár a Train with Brain-ről,akár máshonnan.

De én speciel a saját dolgommal foglalkozom,építem a váram,nem pazarlok időt és energiát olyan emberek cicaharcára,akikkel még csak nem is találkoztam,tehát az egész teljességgel kívül van az életemen és érdeklődési körömön. Neked is ezt javaslom.

2015. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, csak annyira dühít már a Bunny. Amit a Kai Greenenél is leművelt, hogy először elhordja mindennek állandóan, utána meg cikket ír róla. Meg a physique kategóriába is beleköt, meg igazából mindig mindenbe. Semmi sem jó neki.
2015. máj. 11. 14:10
 3/17 Tyler913 ***** válasza:
85%

Ha frusztrált emberekre figyelsz,te magad is frusztrálttá válsz. Amire figyelsz,az megnő. Bunny abból él,hogy még mindig viszonylag sok ember vevő erre a paraszt stílusra,ki azért,mert egyetért vele,ki azért,mert felháborítja,de akkor is kattint. A negatív reklám is reklám.


Ha zavar,egyszerűen csak ne figyelj oda rá,ne olvasd a hülyeségeit.

Én pl. a régi BBtv. adásaiból szoktam néha belenézni egy-egy részbe,ott csak magyaráz és nem anyáz. Azzal nincs baj :) A napi szájkaratéra viszont nem pazarlom az időmet.

2015. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. :)
2015. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ameddig az olyanok mint te, foglalkoznak vele és árgus szemekkel figyeli minden mozzanatát, és persze a negatív reklám is reklám... Abból pedig pénz lesz... Szóval röviden a te fajtád miatt van egyáltalán még keresete annak az embernek...
2015. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2015. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Tylerrel egyetértek, és a videóban szereplő nyuszi baromi cuki.


awwww

2015. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Drugs Bunny-t én már sajnálom,és kívánom,hogy gyógyuljon ki a lelki problémáiból,erre jutottam vele kapcsolatban.Fölösleges felhúzni magad rajta,egy kisebbségi komplexusos,elmezavarban szenvedő ember.És ezt nem rosszindulatból írom,hanem egyszerűen azért,mert tényleg látszik rajta,hiába próbálkozik leplezni.
2015. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy nemrég kérdezték, a mens phisiquevel kapcsolatban, erre írja, hogy őt a mens buz.ique nem érdekli...


nem tudom a JLM Powerline Kft., azaz a Biotech USA mit gondol erről a kijelentéséről, mivel nekik ott van pl. Magosi Zsombor aki MensPh versenyző...


biztos jó érzés lehet olvasni, hogy akinek forgalmazzák a termékét az így beszél a versenyzőjükről

2015. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az ember kifejti 1000szer, hogy csak azért csinálja mert foglalkoznak vele... De meg se hallja senki és tovább foglalkozik vele.. Ez kicsit olyan már, mint mikor nagyanyám a szappanoperákon idegeskedik...
2015. máj. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!