Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első vádliedzésem után nagyon...

Első vádliedzésem után nagyon fáj a vádlim, alig bírok járni, mit kéne csinálnom, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Megférfiasodni és nem hisztizni mint egy kibäszott kislány.
2015. máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hisztizek, de tegnap óta rosszabb lett, és nem szeretném, hogyha párn ap múlva már fölkelni sem tudnék
2015. máj. 11. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
De hisztizel szard le és PIHENJ.
2015. máj. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jólvan, akkor hisztizek, köszi a tanácsot.
2015. máj. 11. 21:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Van hűsítő mentholos lóbalzsam ami jó izomlázra, elég sokat tud segíteni rajta. Bár nem javaslot a megfelelő fejlődés érdekében, de a ráedzés is tud javítani az izomlázon. Aztán a késöbbiekben hozzászoksz, lehet most picit mohó voltál...
2015. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
következő alkalommal minden sorozat után nyújtsd le.
2015. máj. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet hogy retard módon nagy súllyal rángatóztál, és az achillesed begyulladt. Vagy tényleg izomláz.
2015. máj. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menjen a multivitamin, és pihenj sokat. Nagyon nem tudsz mit tenni, izomláz van. Ne aggódj, én is emlékszem az első vádliedzésemre. Nekem 5-6 napig izomláz volt benne, 3-4 napig pedig inkább nem ültem le, mert utána alig bírtam felállni és elindulni. Legközelebb már nem lesz ennyire durva. Amúgy a nyújtás jó ötlet sorozatok között vádlinál.
2015. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!