Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Vitargo tényleg csak lehúzás...

A Vitargo tényleg csak lehúzás? Drugs Bunny hazudik?

Figyelt kérdés
Egy haverom mondta, hogy olvasott valami cikket, ahol tudományosan le volt vezetve, hogy igazából semmivel sem jobb, mint a sima szőlőcukor. Meg hogy Bunny hiába nyomja a Vitargot nagyon, csak azért csinálja, mert sciteces, és szóltak neki, hogy kicsit fel kéne pörgetni az eladásokat. Ez tényleg így van?

2015. máj. 16. 13:21
 1/10 - palilaci - ***** válasza:
87%
Igen. Hobbiszinten semmi értelme. Csak egy jó marketingfogás a szkájtektől mint pl: a Mastodon.
2015. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Szergej55 ***** válasza:
Ez a kérdés már volt régebben, nem? Csak mert nagyon ismerős. De amúgy persze, az egész tápkieg piac a marketingre épül.
2015. máj. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hazudni nem hazudnak, tényleg jobb. Csak 10szer drágább.

Inzulinhasználóknak megéri, amikor 150gr egyszerű ch-t kell letolni.

2015. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobb, de nem leszel tőle izmosabb.
2015. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki, melyik cikkben elemzik ki a dolgot? Most már kíváncsi lettem.
2015. máj. 16. 13:55
 6/10 A kérdező kommentje:
A Train With Braines gyerek?
2015. máj. 16. 14:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Számomra furcsa, hogy hogyan lehet gyorsabb egy összetett szénhidrát, mint a tiszta glükóz. Előbbit még előbb szét kell bontani glükóz molekulákra enzim segítségével. Nekem is parasztvakításnak hangzik.

De ha teszem azt, tényleg igaz is, akkor is kétlem, hogy hobbi szinten bármilyen előnyöd származna a használatából.

2015. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hová lett a két kommentem közötti válaszoló válasza?
2015. máj. 16. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ez nem egészen igaz.

Ha te képes vagy minden edzés után lenyelni azt a tömény, édes, szőlőcukros löttyöt, akkor gratula.

Nekem, és nem egy ismerősömnek viszont ín szenvedés. Émelyítően édes az a sok cukor, és vagy fél óráig émelygek utána. Mondjuk nem Vitargot iszom helyette, mert kva drága, hanem SuperCarb Fastet.

2015. aug. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem iszom, csak azt vitatom, hogy fejlődés szempontjából bármi előnyt jelentene. Amúgy teljesen érthető, nem mindenki bírja a tömény édeset.

Én banánt, tojásfehérjét turmixolok össze, és előre megduzzasztott rizspehelyre öntöm. Rohadt finom, és semmi nincs benne, ami nem belém való. Persze ha csak a makrókat nézem, akkor lehet, hogy én sem jövök ki olcsóbban, mintha vitargoznék, de számomra ez így sokkal tisztább, és mikrotápanyagokat, rostokat is viszek be vele. Nem hiszek benne, hogy a fejlődésem szepontjából hátrányt szenvednék amiatt, hogy nem villámgyors fehérjét és CH-t iszok.

2015. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!