Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizomnál a csigás össze...

Mellizomnál a csigás össze húzás fontos?

Figyelt kérdés

Én sose csináltam még,eddig mindig így volt:

1.Fekve nyomás(40kg)

2.Fekve nyomás kézi súlyzóval döntött padon.(12,5kg)

3.Tárogatás kézi súlyzóval(8-9kg)

4.Mély tolodzkodás(Súly nélkül)

Mindenből annyit csinálok ahogy jön,de amúgy általában 4x10 vagy 4x8

5.nek be van írva az edés tervemben a csigás össze húzás csak sose csináltam mert nehéz oda jutni..De ha fontos akkor meg tudnám oldani.

A kérdés az hogy fontos azt megcsinálni vagy nem számít ennyi gyakorlat után? Azt mondják hogy a mellnek az alsó részére megy.



2015. máj. 17. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:

15 sorozatnál ne nyomj többet.

A csigás összehúzást tudod helyettesítani döntött pados tárogatással.

2015. máj. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos egyáltalán. 15-nél meg ne nyomjál többet, mert az izom az majd gondol egyet és kitalálja, hogy 15 fölött már csak a lassú izomrostokat fogja dolgoztatni. xD
2015. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja bocs ezt benéztem, azt hittem sorozatról van szó. :D Mondjuk az igaz is lenne. tru dat
2015. máj. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mármint, hogy NEM sorozatról. xD
2015. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt már nem értem :D

A kérdés az hogy ér valamit ha e mellé a 4 gyakorlat mellé nyomom még azt is vagy kicseréljem valamivel vagy le van szarva? :D

2015. máj. 17. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!