Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérje szedése káros?

A fehérje szedése káros?

Figyelt kérdés
mi a külömbség a protein és a fehérje között

2015. máj. 17. 20:28
 1/7 Musclemore ***** válasza:
84%
A nyelv.
2015. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
És sokan azt hiszik, hogy a protein és a fehérje nem ugyanaz.:D
2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A két szó tárgya ugyanaz, nem káros.
2015. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
A fehérje egy szteroid, ne használd, mert nem fog felállni tőle a farkad. A protein pedig egy különleges vegyület. Mikor főzöd a húslevest, és az elején így felhabzik, na az a hab a protein. Igyekezz leszedegetni, mert ha megeszed, a fehérjéhez hasonló mellékhatásokkal számolhatsz.
2015. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha túl sok fehérjét eszel (több száz grammot naponta) elvileg tönkremennek a beleid


ha nem ennél egyáltalán fehérjét akkor izmaid se lennének


egyébként az előttem válaszoló alapból hülyeséget írt, mert a szteroidok lipidek, a fehérjék pedig aminosavak polimerjeiből állnak

2015. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne szójjá be, 12 éves vagyok, olvastam a fegyencedzést, és abba volt írva, hogy a fehérje szteroid. Márpedig a börtönben mindent tudnak ám! Majd a hozzád hasonló fehérjés gyúrós szteroidhuszárokkal egyszer kiállok szkanderezni, és eltöröm mindegyiknek a karját. Fekvőtámaszozni kell minden nap százat, nem a hülye fehérjét szúrni a seggbe, meg gyúrni a vasat, az csak felfúj, nem leszel erős.
2015. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs több kérdésem :D
2015. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!