Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech anadrol szedése 18...

Biotech anadrol szedése 18 évesen?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 21 éves kortól ajánlott. Okozhat e barmilyen problémat 18 evesen a szedese ha alacsony a tesztoszteronszintem? Abból következtetek erre hogy 1 eve intenziven jarok edzeni es a fejlodes nemigazan lathato pedig az etrendem rendben van, és mellette használok scitec es kiegészítőket( jumbo,super7,crea bomb, mega daily one,) A második kerdésem hogy edzes elott crea bomb beszedesevel lehet e( mert ugye mindkettot edzes elott fel oraval kell alkalmazni)? A harmadik kerdesem hogy tudtok e jobb tesztoszteron fokozot esetleg scitec márkábol? Segítséget előre is köszönöm szépen.

2015. máj. 18. 23:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz de semi különös nem is fog történni
2015. máj. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Csak ne lepődj meg, ha semmi hatása nem lesz... Mert nem lesz...
2015. máj. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bajod nem lesz tőle.
2015. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csak a pénzed vesztegeted.
2015. máj. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18 évesen maxon van a tesztó szinted, ez olyan, mintha a balatonba öntenél egy pohár vizet. amúgy ha nem fejlődsz, rossz az étrend. tölts fel képet!
2015. máj. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat! Utolsónak nem töltök mert szégyenlős vagyok :D egyébként általálaba a a napi étrendem reggel éhgyomorra super 7 fehérje utana zabpehely, suliba sajnos 4 zsömle :( ebéd 1 zacskó rizs 250 g csirkemell uzsonnának gyümölcs babán ilyesmi edzés előtt crea bomb fél órával edzés után jumbo 20 perc pihi és vagy 7 tojás vagy 250g csirkemell 1 zacskó rizzsel. Az összes pénzem már csirkemellre ritkán halra tojásra költöm és igyis nagyonlassan fejlődök más ismerősöm meg szarik a kajára szed fehérjét meg tesztofokozót és kétszer jobban fejlődik :( A kreatint kúraszerűen alkalmazom és ez az első kúrám jelenleg. Azért gondoltam egy kúrára tesztoszteronfokozóbol hátha segít ha nem egyértelműen hanyagolom.
2015. máj. 19. 16:21
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja és még azt elfelejtettem írni, hogy még épp amilyen főtt étel van, ezekmellé aztis eszek.
2015. máj. 19. 16:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Egyébként 182 cm magas vagyok és 76 kiló
2015. máj. 19. 16:24
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak pénzkidobás, ráadásul azt sem tudod, hogy alacsony -e a tesztószinted b.aszki... Semmit nem ér.
2015. máj. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ha alacsony segíthet , ha nem alacsony akkor penzkidobasvolt de legalabb tudni fogom hogy tenyleg alacsony e. De egyebkent haverjaimnak nagyon bejott, es masoktol is ezt hallottam a terembe de persze kinek mi segit. Koszonom a valaszokat
2015. máj. 20. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!