Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech anadrol szedése 18...

Biotech anadrol szedése 18 évesen?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy 21 éves kortól ajánlott. Okozhat e barmilyen problémat 18 evesen a szedese ha alacsony a tesztoszteronszintem? Abból következtetek erre hogy 1 eve intenziven jarok edzeni es a fejlodes nemigazan lathato pedig az etrendem rendben van, és mellette használok scitec es kiegészítőket( jumbo,super7,crea bomb, mega daily one,) A második kerdésem hogy edzes elott crea bomb beszedesevel lehet e( mert ugye mindkettot edzes elott fel oraval kell alkalmazni)? A harmadik kerdesem hogy tudtok e jobb tesztoszteron fokozot esetleg scitec márkábol? Segítséget előre is köszönöm szépen.

2015. máj. 18. 23:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem érted... Ha alacsony lenne, akkor sem segítene semmit...
2015. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. máj. 21. 23:49
 13/18 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz hogy genetikailag nekem ennyi a max testo es semmit nemnovel mert maxon van es majd akkor erne valamit ha lejjebcsokken idosebb koromra ? Vagy maga a brutal anadrol szar?
2015. máj. 21. 23:55
 14/18 anonim ***** válasza:

Az összes "tesztófokozó" tápkieg sz.ar. Nem működnek.


Már az kiakasztja a bullshit metert, hogy elnevezték "Anadrolnak", ami alapból ugye szteroid..

2015. máj. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Az anadrol nev nekemis feltunt :/ mind1 mar ha van letolok egy honapot lesz ami lesz es koszi a valaszokat.
2015. máj. 22. 20:54
 16/18 A kérdező kommentje:
1 honap mulva irok ert e valamit ha erdekel.
2015. máj. 22. 20:54
 17/18 anonim ***** válasza:
azért azt hozzá tenném hogy ez a kaja elég kevés, én legalább 8x eszem egy nap, étkezések között pedig gyümölcsöt is szoktam 2-3x, minde nap, és ebben a 8 kajában az edzés utáni turmix nincs bele számolva.
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok annyit eszek amennyi pénzem van nemsoka dolgozni is tudok tobbet es akkor tobb kaja lesz. Bár vannak napok hogy egy kilo csirket lenyomok csak egy atlagos napot irtam le tudom hogy keves de megse bundaskenyeret eszek ami indokolna hogy ne fejlodjek.
2015. máj. 22. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!