Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen esetben, hogy táplálkozz...

Ilyen esetben, hogy táplálkozzak/edzek?

Figyelt kérdés
edzek már egy ideje az utóbbi időben lehet is laátni a fejlődést ,igaz nagyon lassan ,de biztosan :D suli helyett most dolgozni fogok napi 7-10 orat ,fizikai munkarol van szó.a gond az,hogy mikor hazaérek mar hulla faradt vagyok max. csak valami gyors edzést tudok lenyomni vagy még néha arra sincs kedvem...a másik dolog a munka miatt nem tudok 3 orankénk kajalni naponta max 4 étkezésem van,de van ,hogy csak 3,nem baj ha egyszerre sok fehérjét tömök magamba?
2015. máj. 19. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Az edzést ne kedv kérdésként fogd fel, hanem kötelességként... Ha nincs kedved edzeni, akkor a kajádra is tök felesleges görcsösen figyelned...
2015. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oldd meg nagyobb adagokban, nem annyirpa probléma, de az edzést nem kell elcsalni, nekem ilyenkor egy(kettő) kávé segít.
2015. máj. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy így több kalóriát kéne bevinned. Zabpelyhes, lenmagolajos fehérjeturmix segíthet.
2015. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ha leállás van, akkor 42 napot kell mennem folyamatosan dolgozni, reggel 6-tól este 18-ig szombat vasárnap is. Egy edzést sem hagytam ki a fáradság miatt!
2015. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!