Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudok tovább foglalkozni...

Tudok tovább foglalkozni testépítéssel ha gerincsérvem van?

Figyelt kérdés
Hatalmas gerincsérvem van, jövőhónapban megyek majd idegsebészetre vele, de az itthoni dokik szerint ezt még nem fogják műteni. Tudnék még elérni egy jó fizikumot ezek ellenére is? Esetleg gyakorlat tippeket is elfogadok. Köszi a válaszokat előre is.

2015. máj. 20. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl komoly, ne itt érdeklődj, csak szakembertől.
2015. máj. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vannak, akik gerincsérvvel edzenek, sőt egyes orvosok kifejezetten ajánlják a súlyzós edzést a gerincsérveseknek, hogy a merevítő izmok edzésével levegyék a gerincről a terhelést.


De ehhez szakember kell, itt ha van is ilyen válaszoló, akkor sem tud a távolból segíteni, mert személyes tanácsadás kell.

2015. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csatári ervin videóira,interjúira rákereshetsz,de alapvetően a hosszirányban préselő gyakorlatoknak ezzel vége pl guggolás súllyal,felhúzás,ülve nyomás,vádli állva gépen.
2015. máj. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keresd fel Karest, aki a builderre is szokott írni. Biztos tud neked segíteni, pont ezzel foglalkozik.
2015. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A súlyzós edzésben pont az a legjobb, sok más sportal ellentétben, hogy nincs kötelező gyakorlat, mozdulat, terhelés, azt teljesen a saját igényeid szerint alakítod ki. És ezt sok orvos nem tudja vagy nem ismeri fel... De ha egy hatalmas sérved van az nyilván idegsebészre tartozik, hogy mi a további teendőd, esetleg megműtenek-e. Ideggyököt, myelont nyom a sérv? Vannak zsibbadásaid meg egyéb idegi tüneteid?
2015. jún. 2. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nincs kötelező gyakorlat, mozdulat, terhelés, azt teljesen a saját igényeid szerint alakítod ki"


Hú-hú, mit kapnál ezért egyesektől. :D

2015. jún. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hurrá ezt pont rosszul értelmezted, én arra gondoltam, hogyha valamelyik gyakorlat pl. fájdalmat okoz vagy kellemetlen, veszélyt jelent az egészségedre, akkor azt magadnak tudod variálni, hogy vagy csinálod vagy nem, vagy kialakítasz egy olyan technikát ami a legkevésbé okoz problémát. Még ezzel ellentétben vannak olyan sportok ahol muszály adott mozdulatot/mozdulatsort végigcsinálni. Ezek pedig nem feltétlen kedvezőek.


Te meg gondolom egyből arra gondoltál, "hogy nem lábazok mert mell bicepsz has homigyerek vagyok és csak a karom mérete számít" fajta igét terjesztem

2015. jún. 6. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2015. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!