Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Amikor vádliztam lábtológépen,...

Amikor vádliztam lábtológépen, egy kicsit kiakasztottam a térdemet és most egy nagyon kicsit érzékeny, és mintha fájna is egy kicsit. Ugye ez nem komoly?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A komoly sérülés az olyan, mint a romlott hús. Gondolkozol, hogy most akkor mivan, de ha egyszer tényleg beüt a krach akkor a hideg is kiver, hogy na ez most komolyan szar..
2015. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nyilván nem komoly ha "nagyon kicsit érzékeny,,

De az fontos, hogy semmilyen gyakorlatnál sem szabad teljesen kiakasztani az ízületeket mert azzal megszakítod az izmok és szalagok által alkotott kinematikai láncot, így a teljes igénybevételt a porcok és olyan alkotók veszik fel amik nem azt a célt szolgálják, egyenes út a sérülésekhez. Ebben a legrosszabb pedig az, hogy az izületeknek van egy olyan "jó" tulajdonságuk, hogy nem igazán tudnak regenerálódni, főleg a porcos részek, szeretnek emlékezni a sérülésekre...

2015. máj. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!