Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szekesfehervaron hol van...

Szekesfehervaron hol van olcso boxedzes?

Figyelt kérdés
15l
2015. máj. 21. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
a wokban állítólag mostanában indult.
2015. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire olcsó, azt nem tudom, de tudok több helyet is.

1.Őri Lajos vezette boxedzések, leginkább Videoton keménymag jár oda, ide ne menj, mert ide nagyon fiatal vagy még, ráadásul nem is a te szinted, nem biztos hogy foglalkoznak ilyen kezdőkkel.

2.Alba Regia box club, itt foglalkoznak kezdőkkel és lányokkal is, de vannak romungrók ha jól tudom, de ettől nem kell félned.Nyugodtan keress rá, menj oda és érdeklődj.

3.Túrós Arnold vezette Varkocs György box club, itt is foglalkoznak kezdőkel, asszem még a távirda utcában vannak, de nem biztos.Ezt bátran ajánlhatom.

4.Molnár Attila, Predator-Gym, asszem itt is vannak box-edzések, keresd fel őket.

Érdeklődj körbe hogy mennyiért vannak az edzések.Mennyit akarsz rászánni?

2015. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minek akarsz te boxolni lány léttedre?

Én sokáig csináltam, meccsekre is jártam és qurva rossz volt nézni, mikor a csajok vérésre verték egymást...

2015. máj. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!