Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 4 boxedzés mellett mi...

Heti 4 boxedzés mellett mi lenne az ideális fehérje bevitel, mint küzdősportolónak heti 3 súlyzós erősítés mellett?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam ezt a testsúly x2 gramm fehérje bevitelt de ezt inkább a konditermesek írják. Az én kérdésem: küzdősport mellett, erősítésekkel tarkítva mennyi lenne kb az ideális bevitel fehérjéből naponta? 185 magas 85 kg vagyok tehát nem túl kicsi..

Az edzőm a régi iskolát követve a kaját részesíti előnyben főként a hústermékeket, ezekből zabálok is rendesen, de kiváncsi lennék egy másik szemszögre is.



2014. jún. 14. 16:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-3 g attól függően milyen jó a genetikád és mennyire vagy szálkás. Szénhidrát bevitel kicsit legyen magasabb mint a kondisoké.
2014. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te is végzel heti 3 súlyzós edzést, mint a legtöbb "kondis", erre jön még rá a box. A legminimumabb az 1,5g/ttkg volna, de teljesen nyugodtan mehetne nálad is a kettő. Olyan 0,5-1 g zsír mehetne azért, a ch bevitelt pedig majd meglátod, mennyi az annyi, amennyivel ellátottnak érzed magad.
2014. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, amúgy utána olvastam pl Erdei Zsolt, meg Balzsai Karcsi tápkiegészítőt nem is eszik-evett csupán szilárd táplálékot. Meglepő hogy ők is a kaját részesítették előnyben mint a régiek.
2014. jún. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!