Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mért nem tudok hízni? Túlzotta...

Fear23 kérdése:

Mért nem tudok hízni? Túlzottan jó evő sosem voltam de mindig normálisan étkezem 17 vagyok 194cm 64kg (igen ez elég kevés).3hete kezdtem el konditerembe járni. Mindig odafigyelek hogy a napi 5-6 étkezés meglegyen jóval emeltem a szénhidrát bevitelt

Figyelt kérdés
a fehérje bevitelt emeltem , több csirkét eszek rizst ilyesmi és rendszerezve! . Ez mellett, Bio tech Nitro Pure Whey fehérjét iszok edzés napokon van hogy 3at. (ez következö honapba lesz cserélve emelt ch tartalmura! ) és mégis ma rá álltam a mérlegre és 60.4kilo?! Ilyen létezik? Aki ebben tudna segíteni válaszoljon! Köszi elöre

2015. máj. 23. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

El kéne kezdened számolni, hogy mennyi fehérjét, és szénhidrátot viszel be, hogy tudd növelni a bevitelt. Cukros szar tápkieget meg nem veszünk, ez alapszabály! Vegyél fehérjét és dextrózt, és kevert te magadnak, így olcsóbb. De ez csak edzés után menjen, nap közben nem kell cukor. Tudom, hogy aki nehezen fejlődik annak azt szokták mondani, hogy egyen meg mindent, de ez nem biztos, hogy egy okos ötlet. Emellett tudsz növelni a kalóriabevitelen jó zsírokkal: lenmagolaj, kókuszzsír, tökmagolaj, olajos magvak stb.


Nem kell beszarni, 3 hét az semmi.

2015. máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szilárd kajából nem tud elég kalóriát bevinni, napközben is ihatja, csak jól kell számolni.
2015. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!