Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szügségem van 17 éves korban...

Juliuscezar kérdése:

Szügségem van 17 éves korban táplálék kiegészítőkre?

Figyelt kérdés
Egy 17 éves fiú vagyok aki mar kb 1,5 éve edz kisebb nagyobb kihagyasokkal. Az elején egy átmozgató edzéstervet követtem ahogy azt illik és most egy osztott edzestervet követek. Az elején elkezdtem inni a Wey Protein 94- et mivel hogy a taplálék kiegészítők fotosak. De pár hónap után abba is hagytam mert egy elvileg hozzá értő ember azt mondta, hogy én meg fialat vagyok és nekem ilyenre meg nincs szügségem. De meg is szeretnék valami vitamint-Proteint szedi, mi a véleményetek?

2015. máj. 23. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg vitamin. Más nem kell.Nem a korod miatt, hanem, mert nincs rá szükség. Ha 120 kilós erőemelő lennél, aki megeszik egy fél ökröt, és még mindig éhes, akkor lehet gondolkodni a különböző koncentrátumokon.
2015. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ertek és van értelme amit mondassz, köszi a válaszod.
2015. máj. 23. 20:27
 3/8 A kérdező kommentje:
És a fehérjék?
2015. máj. 23. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Hús, túró, sajt, tej, tojás. Mondom, ha már ott tartasz, hogy mire megeszed a kaját, jön a következő étkezés, akkor lehet nézelődni a különböző készítmények között. Vagy ha versenyre készülsz, ahol minden milliméter és gramm számít.
2015. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira azért neműzöm profin. Köszi szépen a válaszod.
2015. máj. 23. 20:50
 6/8 HarciCsiga ***** válasza:
Fontos kiegeszitok: multivitamin,omega3(esetleg) es ennyi a tobbi csak melle beszeles
2015. máj. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, miért ne? Praktikus, jó esetben finom is. Persze ha nincs lóvé, inkább szilárd kajára költsd. Egy multivitamin persze kéne.
2015. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok koszi szepen.
2015. máj. 24. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!