Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ajánlotok térdropogásra?

Mit ajánlotok térdropogásra?

Figyelt kérdés

Kb. 3 hónapja az Athro guardot szedem, de még mindig ropog a térdem.

A csuklóm is szokott kattogni, mostanában már annyira nem.

Még van két dobozzal, azt még beszedném, és azután váltanék valami másra.


Mit ajánlotok?

Valahol olvastam, hogy a WOD Crusher NEM Forte és a Collagen liquid kombó nagyon hatásos az én problémámra is.

Mások az arthroxont, vagy a heavy duty-t írták.

Tudnátok valami hatásosat ajánlani?


Akinek volt hasonló problémája, vagy ismer valakit, és tudna segíteni, azt megköszönném.


Ja és a bokámat is állandóan ki kell roppantani, mert anélkül szinte nem is tudom mozgatni, mintha be lenne állva.


A válaszokat előre is köszönöm.


2015. máj. 25. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:

az egy dolog,hogy szeded az ízületvédőt,de milyen dózisban,elég-e?

tejszármazékokat fogyasztasz-e?

mert ízületi problémánál főleg ilyen szinten kiterjedtnél az első,hogy teljesen kiveszed a táplálkozásból az összeset,mert a tejben lévő kalciumot nem tudja hasznosítani a test így ha az felgyűlik akkor már ott is az ízületi gyulladás.

emelt folyadék bevitel is ajánlott.

2015. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

napi 3 tabletta, reggel, délben, este...a folyadékmennyiség kb. olyan 2 liter(én 65 kg vagyok)

pluszba szedek kalcium magnézium tablettát(2:1 - 500 mg - 250mg), és Sciteces Daily vita-mint is...

minden reggel házi tejet iszok..

2015. máj. 26. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen kevés folyadék mellet az ízületvédő nem tudja kifejteni a hatását,a tejjel meg fokozod/fenntartod/kiváltod a gyulladást.
2015. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Miért mennyit kellene innom?


Amúgy eddig is köszi a segítséget.

2015. máj. 28. 10:42
 5/6 anonim ***** válasza:

20 kilónként kell 1 liter egy átlag embernek.

neked ilyen problémával,ízületvédő használata és edzések mellett napi 4-5 liter lenne javasolt.

2015. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

húha, az nem kevés....

Köszi szépen a segítséget, remélem beválik.

2015. máj. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!