Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek sérvet kaphattam?...

Szerintetek sérvet kaphattam? 17/f

Figyelt kérdés
igaz hogy edzek rendeszeresen de eddig soha semmi problémám nem volt,és most meg egyik pihenő napomon azt vettem észre hogy ott ahol a szőr nől a péniszemnél eléggé fáj mikor a péniszen a bőrt meghúzom és nem a szőrtől van ugyanis csupasz most,szerintetek sérvet kaptam? vagy csak kicsit meghuzhattam ott valahogy? eléggé parázok hogy sérvet kaphattam.

#pénisz #sérv #edzés láb edzés
2015. máj. 25. 23:46
 1/3 kovpet ***** válasza:

Ha ilyen gyanúd van, akkor menj orvoshoz azonnal.

Ha nincs sérved, akkor nem vesztesz vele semmit (csak kis időt), de ha sérved van, akkor azt mindenképp kezelni kell.

2015. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát eléggé gyanakodok hogy sérv lehet de viszont utána néztem és azt irták a sérv olyan hogy ott egy ilyen dudor de nekem semmilyen dudor nincs pedig
2015. máj. 26. 17:26
 3/3 kovpet ***** válasza:
Ezt majd egy sebész mondja meg szerintem, az lesz a tuti.
2015. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!