Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap edzés. Szeretnék...

2 hónap edzés. Szeretnék venni egy tömegnövelő pack-et a "Muscle Line"-tól! Jelenleg 75Kg és 180magass vagyok! Nehéz lenne elérnem egy ilyen testet?

Figyelt kérdés

Saját test: [link]

Tömegnövelő: [link]

Elérni kiván test: [link]

A tömegnövelőt nem kaptam meg magyar oldalakon, mivel Romániában élek igy innen rendelek...

Véleményeket várok!


2015. máj. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a tömegnövelőtől leszel nagy, hanem ha van egy remek tömegnövelő étrended szilárd kajából és azt amikor valamiért nem tudod követni, akkor segít a tápkieg.. Egyébként én inkább költeném tejsavó fehérjére egy ilyen pack árát, és azt ugy cukrozom ahogy akarom magamnak, nem pedig gyárilag kapom cukorral.
2015. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem!

gondoltam még arra h esetleg a GFX 8 at választanám vagy a Total Mass4200 Nutritech marketing üzletböl...

2015. máj. 26. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ettől kell várni a csodát, hanem a zabálástól meg a vasak emelgetésétől. A belinkelt forma kb 2 év.
2015. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kajától leszel nagy, nem a poroktól, főleg nem a tömegnövelő poroktól.


Vegyél egy kb. 80%-os tejsavót meg kb. 800 ft-ért dextrózt (ha nem bírja a gyomrod, akkor vannak más megoldások is), és kész. Ezen kívül egy multivitaminra van szükséged és omega3-ra, de utóbbit be tudod vinni ha eszel halat, a vitamint már kevésbé, viszont a vitamin is egy olcsó tápkieg.

Később még a kreatin az, ami segíthet.


Ezeken kívül semmi másra nincs szükséged az izomnövekedéshez, minden más kamu és felesleges pénzkidobás. Költsd a pénzed inkább arra, hogy minél finomabb csirkét/marhát/halat csinálj magadnak.

2015. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Tudom h nem a poroktól leszek nagy...

amire gondoltam h veszek: Total Mass4200 Fehérje tömegnövelő,

Multivitamin

Kreatin Monohidrát

Ja és az omega 3,(általában minden nap eszem halvát amiben található kb 60-70g Fehérje..)

2015. jún. 2. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő nem éri meg, bäromság az egész, a kreatinnal meg sokkal jobban jársz ha csak később kezded el szedni.
2015. jún. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!